x

1000 Ayar Kazaz Örme Turuncu Parça Kehribar Tesbih

Ürün Kodu : PK007
Osmanlı Pazar

Turuncu Kehribar parçacıklarından oluşan tanelerin gümüşle birleşimi… çift püskülü, gümüş Kazaz örme aksesuarlarla tamamlanın bu Parça Kehribar Tesbih sadeliği sevenlere…

Hediyesi
169,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • 1000 Ayar Kazaz Örme Turuncu Parça Kehribar Tesbih
  Stok Kodu: PK007
  Metaryel: 1000 Ayar Gümüş
  Kullanılan Malzame : Parça Kehribar + 1000 Ayar Gümüş
  Ağırlık: 10,36 gr
  Tane Kesim Şekli: Arpa Kesim
  Tane Kalınlığı: 8mm / 7mm
  Tesbih Toplam Uzunluk: 28 cm
  Püskül Değişebilir: Evet (Sipariş Doğrultusunda)
  Hazırlanış Süresi: Bu Ürün 1 ile 2 GÜN arasında hazırlanmaktadır.
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:  Ücretsiz Kargo.
  Özellikler: İMAME VE PÜSKÜL TASARIMI TAMAMEN 1000 AYAR GÜMÜŞTÜR.
  Özellikler 2 :

  TuruncuParça kehribar tanelerinden oluşturulmuş. Turuncu kordon tasarımlı çift püskülü gümüş halkalar ve kazaz örme aksesuarla hareketlendirilmiştir. Bu Tesbihsadelikten yana olanların tercihi olacaktır. Turuncunun sıcaklığı ruhunuza iyi gelecek.

  Kehribar bir taş olarak anılsa da ağaçların reçinelerinin fosilleşmesiyle oluşmuş çok özel bir maddedir. Parça Kehribar iseKehribar Tesbih üretiminden artakalan parçaların sentetik diğer maddelerle bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş haline verilen isimdir. Genel hatlarıyla Kehribar parçalarının tüm özelliklerini taşır. Kehribardan farkı daha değişik renklere ve küçük parçalara sahip olmasıdır.  Kehribar genel olarak insan vücudunda rahatlatıcı bir etkiye sahip olmasının yanında birçok hastalığın önlenmesi ve tedavisinde de etkileri kanıtlanmış bir maddedir.

  Kehribar boyunda kolye olarak taşındığında Troid(guatr) hastalığına engel olduğu bilinmektedir. Astım bronşit gibi hastalıkların da oluşması ve tedavisinde önemli rol oynar. Alerji tedavisinde oldukça etkili olduğu birçok taş bilimci tarafından söylenmektedir. Ağrı giderici özelliği bedende hafifleme ve rahatlık sağlar. Kehribar ile yapılan masajın kişinin ruh ve beden sağlığına oldukça faydalı olduğu söylenmektedir. Bu küçücük kehribar parçacıkları ani sinirlenmeler ve duygusal travmalardan kurtulmanızda yardımcı olacaktır. Stres ve kötü enerjileri üzerinizden atmak için oldukça etkili olan bu Tesbihinizi elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.