x

Ateşi Sıkma Kehribar Tesbih Gümüş Tasarım

Ürün Kodu : YSK023
Osmanlı Pazar

Günlük kullanıma uygun Ateş-i kehribar 33'lü Mükemmel Renk Bu Ürünü Sitemizden Kredi Kartı veya Kapıda Ödeme Satın alabilirisniz

Hediyesi
355,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Ateşi Sıkma Kehribar Tesbih Gümüş Tasarım
  Stok Kodu: YSK023
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Kullanılan TAŞ: Sıkma Kehribar
  Ağırlık: 12,60 gr
  Tane Kesim Şekli: Arpa Kesim
  Tane Kalınlığı: 11 mm Boyu / 6 mm Kalınlık
  Tesbih Toplam Uzunluk: 31,5 cm
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale EFT / Kredi Karti (9 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:  Ürünler Özel Tesbih kutusu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir. Ücretsiz Kargo.
  Özellikler:
  Kehribar Nedir ?
   
  Kehribar Tesbihler Asırlardır kültürümüzde olmuş ve insanların ilgisini çekmiştir.İnsanlar bu tesbihi satın almış ve kullanmışlardır.
  Günümüzdede bu tesbihe olan ilgi, devam etmektedir.Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve sanayi üretimi sahteciliği de beraberinde getirmiştir. Günlük hayatta gördüğümüz her maddenin her üretimin bir sahtesini görür olduk.
  Tesbih gibi kullanışlı bir aksesuarında ekonomik kaygı güden bazı kesimler tarafından sahtesinin üretilmeye başlandığını hemen hemen herkes biliyor. Hakiki kehribar bakıldığında saydam kısımlarında zerrecikler görülür. Tekdüze renk olmaz örnek olarak damla kehribarda sarıdan daha koyu sarı arasında renk sarmalı mevcuttur.
  Ateş kehribarı adı altında piyasada satılan kehribarlara bakıldığında tek tonda kırmızı ve lekesizdirler.
  Kehribar guatr, baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geldiği tespit edilmiş ve süs eşyası olarak kullanıla gelmiştir. Sol elle tutulduğunda bedenin kötü elektrik yükünü ve negatif enerjiyi topladığı için mistik bilgeler tespih olarak kullanmayı tercih etmişlerdir. Keza yine guatrı olan bayanlarında kolye ve gerdanlık olarak da kullanıldığı bilinmektedir. Çocukların diş çıkarmasında yararlıdır.
  Ürünlerimiz Osmanlı Pazar Sertifikası ile Garantili olarak Satılmaktadır
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.