x

Bilal Yakın Usta Sıkma Kehribar Tesbih

Ürün Kodu : BYU001
Osmanlı Pazar

Bilal YAKIN Usta nın işçiliği ile Mükemmel Renk ve dokusu ile Özel üretim Sıkma Kehribar tesbih. Koleksiyonluk ve Günlük Kullanıma uygun kadife gibi bir çekim.

Hediyesi
499,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Bilal Yakın Usta Sıkma Kehribar Tesbih
  Stok Kodu: BYU001
  Mataryel: Sıkma KEHRİBAR
  Kullanılan Malzame : Sıkma Kehribar ( Tamamen Usta İşçiliği )
  Ağırlık: 23,70 Gr
  Tane Kesim Şekli: Yumurta Kesim (İSTEĞE GÖRE BEYZİ - KÜRE - ARPA KESİM OLABİLİR)
  Tane Kalınlığı: 11mm Boyu - 8,5mm Kalınlık
  Tesbih Toplam Uzunluk: 40 cm
  Püskül Değişebilir: Evet (Sipariş Doğrultusunda)
  Hazırlanış Süresi: Bu Ürün 2 ile 3 GÜN arasında hazırlanmaktadır.
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:  Ücretsiz gönderim. Ürünler Özel Tesbih kutusu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Özellikler: Bilal YAKIN USTANIN SULU MAKİNE KULLANMADAN TAMAMINI EL TORNASINDA YAPTIĞI ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR. SIKMA KEHRİBAR MALZEMEDEN MÜKEMMEL ÇEKİMİ İLE HEM GÜNLÜK KULLANIMDA HEM DE USTA İŞİ OLMASI SEBEBİYLE KOLEKSİYONLUK BİR MODELDİR. SERTİFİKALI VE FATURALI OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.
  Özellikler 2 :
  Kehribar Nedir ?
   
          Kehribar Tesbihler Asırlardır kültürümüzde olmuş ve insanların ilgisini çekmiştir.İnsanlar bu tesbihi satın almış ve kullanmışlardır. Günümüzdede bu tesbihe olan ilgi, devam etmektedir.Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve sanayi üretimi sahteciliği de beraberinde getirmiştir.Günlük hayatta gördüğümüz her maddenin her üretimin bir sahtesini görür olduk.Tesbih gibi kullanışlı bir aksesuarında ekonomik kaygı güden bazı kesimler tarafından sahtesinin üretilmeye başlandığını hemen hemen herkes biliyor.
      Peki Nasıl oluyor bu sahte kehribar tesbihler Damla kehribar tesbihlere ısıl işlem uygulandığında yani ısıtıldığında çıra kokusuna benzer bir koku yaymaktadırlar. Tabiki böyle oluyor diye tesbihi yakmaya çalışmanızı tavsiye edilmez avuç içinde sürtünerek kazandırılmış ısıyla elinize hafif de olsa bir koku bulaşacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.