WhatsApp

Genel

Dualı Doğal Taşlar Nedir? Hangi Dualar Yazılır?

Dua işlemeli doğal taş ürünlerimiz; özellikle kolye ve yüzük modellerimizi içerir. Akik taşlı, Ametist taşlı, firuze taşlı, apatit taşlı gibi farklı doğal taş işlemeli özelliklere sahip yüzük ve kolye modellerimizin görsellerini, ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz. 
Daha fazla bilgi edinin

Dumanlı Kuvars Taşının Faydaları Nelerdir? Kuvars Çeşitleri Nelerdir?

Dumanlı kuvars taşı özellikle iyileştirici yapısı nedeniyle herkes tarafından en çok ilgi gösterilen taşlardan biri olarak tanımlanıyor. Korkutucu rüyaların görülmesini engellemek ve huzurlu bir uyku çekmek isteyenler tarafından tercih edilen bir taştır. 
Daha fazla bilgi edinin

Doğal Taş Tesbih Modelleri Nelerdir? Doğal Taşların Faydaları Nelerdir?

Doğal taş tesbih modelleri arasından, taşın anlam ve değeri doğrultusunda size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Doğal taşların her biri, özel ve mistik anlamlara sahiptir. Doğal taş tesbih modelleri ve özel taşların her biri ayrıcalıklı güzelliğe sahiptir. 
Daha fazla bilgi edinin

Dizi Taş Nedir? Doğal Dizi Taşlar İle Neler Yapılır? Dizi Taşların Özellikleri

Ametist, akik gibi pek çok farklı doğal taş için dizi taşlar ile siparişlerinizi verirken, farklı doğal taşları uygun fiyatlarla temin etme fırsatınız bulunacaktır. Dizi taşlar için sadece bir taş tipiyle sipariş verebilir, daha sonra ise belirlediğiniz dizi taş tiplerini isterseniz kendi tasarımlarınızı oluşturmak için birleştirebilirsiniz.
Daha fazla bilgi edinin

Deve Dişi Tesbih Nedir? Özellikleri ve fiyatları Nedir?

Hayvansal tesbihler arasında yer alan, deve kemiğinden elde edilen tesbih modelleri farklı detaylara sahiptir. Her birinin oyma şekilleri, kesimleri gibi detayları birbirinden farklı özelliklerdedir. Deve dişinden elde edilen tesbihlerin önemli bir özelliği ise uygun fiyat seçeneklerine sahip olmasıdır. 
Daha fazla bilgi edinin

Kehribar Taşı Özellikleri, Damla Kehribar Yüzük Modelleri

Damla kehribar yüzük; gümüş işlemeli kadın yüzük, orijinal damla kehribar modeli, fosilli damla kehribar gibi farklı malzemeler ve detaylar ile elde edilir. Kadınlara ve erkeklere özel, usta ellerde şık işlemeleri ile yapılır.
Daha fazla bilgi edinin

Ceyd Taşı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

En dikkat çeken özelliklerinin başında böbrek ve sindirim rahatsızlıklarının giderilmesi olarak tanımlanması nedeniyle Ceyd taşı yoğun ilgi görüyor. Sadece sağlık etkileri nedeniyle değil, direkt olarak safra kesesi hastalıkları için de son derece faydalıdır. 
Daha fazla bilgi edinin

Bayan Doğal Taşlı Bileklikler

Doğal taş bileklik modellerinde kullanılan, doğal taşlar şöyle; inci sedef taşı, karışık doğal taşlar kullanılır, fosilli damla kehribar taşı, granat doğal taş taşı, labradorit taşlı, ametist taşlı, opal taşlı, yakut taşlı, doğal sitrin taşı, damla kehribar taşı, firuze taşlı, onix taşlı, doğal mercan taşlı, akik taşı, yeşil akik taşı, Kore yeşimi taşı gibi doğal taşlardan özel tasarımlı bileklikler yapılmaktadır. 
Daha fazla bilgi edinin

Balina Dişi Tesbih

Balina dişi tesbih modelleri, hayvansal ürünler kapsamında malzemesi balina dişi olan tesbih modelidir. Hayvansal tesbih modelleri arasında ilgi çekici özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Balina dişinden elde edilen tesbih modelleri de kendi içinde farklı özelliklere ve detaylara sahiptir.
Daha fazla bilgi edinin

Ay Taşının Faydaları Nelerdir? Ay Taşı Nasıl Anlaşılır? Özellikleri Nelerdir?

Ay taşı özellikle hamilelik ve doğum sürecinde anne adayının duygusal ve fiziksel açıdan çok daha güçlü olmasını sağlar. Negatif etkilerin ortadan kaldırılmasını sağlarken, aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkisiyle hem hislerin hem de vücudun zamana direnmesini destekler. 
Daha fazla bilgi edinin

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası