Dualı Doğal Taşlar

Dualı doğal taşlar kategorimizde, dua simgeli birbirinden özel takı aksesuar ürünlerimiz bulunur. Dualı doğal taş takı ürünlerimiz; doğal taş işlemeli yüzük-kolye gibi aksesuarların üzerine, el yazmalı dua temalı modellerimizi içerir. Kadın ve erkeklere özgü farklı modellerimizle size uygun olan ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Dua temalı takı aksesuar ürünlerimiz; yüzük modelleri, kolye modelleri farklı özellikleri ile hizmetinizdedir. Gümüş işlemeli, altın kaplama gibi farklı detaylara sahip modelleri ile zevkinize hitap eden modelleri içerir. Doğal taş işlemeli, özel isim yazılı yüzük modellerimiz de bulunur. Mührü Süleyman el yazmalı yüzük, Hz. Allah yazılı yüzük ve İhlas-Felak-Nas süreleri yazılı gümüş yüzük modellerimiz de bulunur.

Dualı Doğal Taşlar ve Ürünleri

Doğal taşlar mistik enerjilerini, olumlu şekilde hayatınıza yansıtan özel taşlardır. Kültürel değer ve inanışlarınıza göre, size uygun olan bir taş doğrultusunda takı aksesuarı seçimi yapabilirsiniz. Böylece günlük hayatınızda rahatlıkla üzerinizde taşıma imkanına sahip olursunuz. Dualı doğal taş ürünleri de bu yönden, zevkinize göre tercih edebileceğiniz ürünlerimizdendir. Doğal taşların üzerine, el yazması ile dua işlemelerinin yapıldığı yüzük ve kolye gibi takı ürünlerimizin, farklı modelleri bulunur. Doğal işlemeli aynı şekilde altın ya da gümüş işlemeli özelliklere sahip modelleri de vardır.

Dualı Doğal Taşlar ve Modelleri

Dua işlemeli doğal taş ürünlerimiz; özellikle kolye ve yüzük modellerimizi içerir. Akik taşlı, Ametist taşlı, firuze taşlı, apatit taşlı gibi farklı doğal taş işlemeli özelliklere sahip yüzük ve kolye modellerimizin görsellerini, ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz. Böylece daha yakından görebilir ve zevkinize hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. Dualı doğal taşlar ve ürünlerimiz; Hz. Allah yazılı, İhlas-Felak-Nas gibi sürelerin yazıldığı temalara sahiptir. Aynı zamanda; Tuğralı, Süleyman mührü, sabır yazılı gibi özel yazılı temaları da içerir.

Dualı Doğal Taşlar ve Fiyatları

Doğal taşların özelliklerine göre, dualı doğal taş aksesuar ürünlerimizin fiyatları da değişkenlik gösterir. Fakat uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap eden modellerimiz bulunur. Genellikle; 250 TL, 235 TL, 389 TL ve 650 TL fiyat seçeneklerine sahiptir.