WhatsApp
Elmas Koleksiyonu

Elmas Koleksiyonu

9 adet ürün var.

Elmas Koleksiyonu

Şık ve hoş takı ürünlerimizi, günlük ya da özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Osmanlı Pazar online sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz, takı ürünlerimiz arasından özellikle elmas koleksiyonu modellerimizi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Elmas yüzük modellerimiz ve elmas set ürünlerimiz şık tasarımları ile hizmetiniz...

Elmas Koleksiyonu

Şık ve hoş takı ürünlerimizi, günlük ya da özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Osmanlı Pazar online sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz, takı ürünlerimiz arasından özellikle elmas koleksiyonu modellerimizi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Elmas yüzük modellerimiz ve elmas set ürünlerimiz şık tasarımları ile hizmetinizdedir. Klasik ya da spor tarzınıza uyumlu bir görünüm elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili kategoriyi inceleyebilir ve görsel detayından daha yakından görebilirsiniz.

Elmas Koleksiyonu Ürünler

Elmas koleksiyonu ürünler; yüzük ve set dahilinde; yüzük, kolye, küpe takımını içerir. Zevkinize göre sadece elmas yüzük tercih edebilir ya da set halinde, yüzük-kolye-küpe takımını tercih edebilirsiniz. Böylece özel günlerinizde elmas şıklığını elde edebilirsiniz. Elmas koleksiyonu içeriğinde yer alan ürünlerimiz, farklı özelliklere sahiptir. Doğal taş işlemeli modelleri ile farklı renklerin ışıltısını sizlere sunar. Aynı şekilde altın işlemeli modellerimiz de mevcuttur. Her biri göz kamaştıran görselliği ile adeta dikkat çekmenizi sağlayacak ürünlerdir.

Elmas Koleksiyonu Modellerimiz

Elmas işlemeli özel koleksiyon ürünlerimiz, yüzük modellerini ve set halinde üç parçayı içerir. Her biri şıklığı ile göz doldurur. Özel anlarınıza eşlik edecek bu özel koleksiyon; yuvarlak modeli, gül modeli, Hürrem modeli, su damlası, papatya modeli gibi farklı modellere sahiptir. Her biri özel tasarımları ve gösterişli görünümleri ile dikkat çekici olmanıza yardımcı olacaktır. Elmas koleksiyonu kategorimizden daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Elmas Koleksiyonu Fiyatları

Elmas yüzük modellerimiz ve elmas set modellerimiz, farklı özellikleri ile değişken fiyat seçeneklerine sahiptir. 1.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile; yüzük modellerimiz bulunur. Aynı şekilde set halinde; yüzük, kolye, küpe takımı, 7 bin TL ile 11 bin TL arasında değişken fiyatlara sahiptir. Yuvarlak modeli, damla modeli, papatya modeli gibi özelliklerinin yanı sıra, altın işlemeli detayı da fiyatını etkileyen önemli etkenlerden biridir. Aynı şekilde yakut-elmas ya da zümrüt-elmas gibi farklı taşları bir arada sizlere sunan modellerinin fiyatları değişir. Şık tasarımları ve kaliteli elmas koleksiyonu ürünlerimiz, uygun fiyatları ile hizmetinizdedir.

Daha az
Daha fazla
1 - 9 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 9 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası