x

Er Reşid - El Hafidu Yazılı Yeşim Taşı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA450
Osmanlı Pazar
Er Reşid - El Hafidu yazılı yeşim taşlı yüzüğe sahip olmak için Osmanlı Pazar daime sizlere en kolay ödeme şekliyle güvenilir hizmet vermektedir.
Yüzük Numarası
Hediyesi
Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenebilirim ?
787,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA450
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 15*20 mm
  Kullanılan TAŞ: Yeşim Taşı
  Ağırlık: 17,4 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:

  Er Raşit - El Hafidu

  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.


  El-Hafıdu

  El-Hafıd, kafirleri, zülüm edenleri, münafıkları alçaltıp zillete düşürmek demektir.
  El-Hafıdu Faziletleri Nedir?

  Dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmak amacıyla 1481 kere “El-Hafıd” zikri yapılmalıdır. Zalimlerin ve inanmayanların helak olması için “Ya Hafıd” zikri 1481 defa tekrarlanmalıdır. İsteklerin yerine gelmesi için ismi şerifin 500 defa “Ya Hafıd” şeklinde zikredilmesi gerekmektedir. Kötülüklerden, iftiralardan, kazadan ve beladan kurtulmak için “Ya Hafıd” zikri yapılmaktadır. Zikir gününde, zikir saatinde ve belli olan zikir sayısında yapılması daha tesirli olmaktadır. Düşmanın şerrinden korunmak için 3 gün oruç tutulduktan sonra 4. Gün 70.000 defa “Ya Hafıd” şeklinde zikredilmektedir. Hasıma galip gelmek ve kurtulmak isteyenlerinde “Ya Hafıd” esmasının 3 gün boyunca 1481 kez tekrarlanması ve 4.gün 70.000 kere zikretmesi gerekir. Yüce Allah’tan bir şey istemek için de “El- Hafıd” esmasını 500 kez zikir vaktinde okuması gerekmektedir.

  Er-Reşîd (c.c.)
  Kullarını irşad eden, onlara doğru yolu gösteren, hidayete erdiren, bütün işlerinde ezeli takdire göre ve nizam ve hikmet üzere sonuna ulaştıran. Yarattığı mahlukatına menfaat ve iyiliğe vasıta olan maslahatlarını gösteren.


  Er-Reşid Faziletleri


  Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için her gün “Ya Reşîd” ism-i şerifi okunmalıdır.

  Herhangi bir meselede ne yapacağını şaşıran 514 kere “Ya Reşîd celle celâlühû” ism-i şerifini okursa kendisine işin doğrusu ilham olunur.

  Her gün 1000 defa akşam ile yatsı arasında “Ya Reşîd celle celâlühû” ism-i şerifini okuyan işlerinde tedbirli ve uyanık hareket ederler.


  Kötü huylarından kurtulmak için her namazdan sonra 514 ya da her gün 514 defa “Ya Reşid” okunması kurtuluşuna vesile olur.

  Dünya ve ahiret mutlulugu isteyen kimse sayı ve adede bağlı kalmadan Er-Reşîd ism-i şerifinin zikrine devam etmelidirler.

  “Ya Reşid” ism-i şerifini yatsı namazından sonra (100) kere okuyanın ameli makbul olur. Dileklerine nail olur.

  Her hangi bir iş yada konuda kararsız olan veya ne yapacağını bilemeyen kimse, 514 defa ya “Ya Reşîd celle celâlühû” okumaya devam ederlerse işin doğrusu ona ilham edilir. Allah’ın izni ile kararsızlıktan kurtulur.

  Her gün 514 defa “Yâ Reşîd” okuyan tarikat, istikamet ve rızada Raşit ve Mürşit olur.

  Sürekli hata yapan ve işleri ters giden kimse “Ya Reşid” ism-i şerifini 1000 kere okusa, hatalarından kurtulur, işleri düzene girer.

  5 vakit namazdan sonra 514 kere “Ya Reşîd celle celâlühû” zikrine devam eden bütün kötü huylarından kurtulur, işleri iyi sonuçlanır.

  “Ya Reşid” ism-i şerifini her gün okumaya devam eden kimse Cenab-ı Hakk’ın hidayetine mazhar olup dünya ve ahretine zarar verecek şeye teşebbüs etmez. Karar verme ve akıl yürütme ziyade olur. O kişiye muvaffakiyet yolu açılır.


  “Ya Reşid” ism-i şerifinin zikrine devam eden kimse teşebbüs ettiği her şeyde, her hususta muvaffak olur, hayırlı neticeler alır.  Yeşim Taşı

  Yeşim Taşı, asırlar boyunca özellikle Uzak Doğu ülkelerinde oymacılık sanatında sıklıkla kullanılan bir doğal taştır. Uğur taşı ve cennet taşı olarak da adlandırılan yeşim taşı, heykelcilik ve oymacılıkta olduğu gibi aynı zamanda takı ve mücevher yapımında da günümüzde yaygın olarak tercih edilen değerli bir taştır. Saydam ya da yarı saydam halde bulunan yeşim taşı, doğada genellikle yeşil renkte bulunur. Ancak nadir de olsa sarı, beyaz, kahverengi ve kırmızı renklerine de rastlanabilir.

  Saydam ve yarı saydam dış görünümü sayesinde oldukça şık bir görünümü olan yeşim taşı, dış görünümünün güzelliği ile birçok takı ve aksesuar modeline de şıklık ve güzellik kazandırmaktadır. Bu nedenle de faydalarının yanı sıra aynı zamanda sizlere şıklık katan modeller, kategorimizde onlarca model vardır.

  Yeşim Taşı Faydaları

  İnsan psikolojine huzur ve güven aşılayan bir taş olan yeşim taşı, ruhunuzu kaygılarınızdan ve korkularınızdan sıyrılarak huzurlu ve kaygısız bir ruha bürünebilirsiniz. Aynı zamanda antioksidan etkisine sahip olan yeşim taşı, vücuttaki toksinleri atarak kanı temizler. Eğer konsantrasyon problemi yaşıyorsanız o halde yeşim taşını kullanarak adaptasyon sorunlarınızı aşabilirsiniz.

  Yeşim taşının faydaları ve estetik görünümü kullanılarak birçok farklı takı modeli tasarlanır. Bu takılar sadece kadınlara değil aynı zamanda erkeklere de yönelik olduğundan modeller geniş kitleye hitap etmektedir. Yüzük, kolye, küpe, bileklik ve tesbih modelleri yeşim taşı ile üretilen takı ve aksesuar modelleridir.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.