x

HAT Yazılı İSME Özel 925 Ayar Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : OSM451
Osmanlı Pazar

HAT Yazılı İSME Özel 925 Ayar Gümüş Bileklik Usta Yapımı olan bu güzel bilekliği ister kredi kartı isterseniz kapıda ödeme alabilirsiniz.

Hediyesi
715,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: OSM451
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: mm
  Kullanılan TAŞ:
  Ağırlık: 11,5 GR (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Hazırlanış Süresi:
  3-5  İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  HAT Yazılı İSME Özel 925 Ayar Gümüş Bileklik
  Sipariş doğrultusunda ÖZEL hat ustalari tarafindan hazırlanan bilekliğiniz 925 Ayar Gümüş dökümü ile bileklik hazırlanır.
  Gümüş Nedir ?
   
  Periyodik çizelgenin I B grubunda yer alan kimyasal bir elementtir. Çok eski dönemlerden beri bilinmesine karşın süs eşyası olarak altın ve bakırdan sonra kullanıldı. Tarihi buluntular gümüşü ilk kez Mısırlıların İÖ 3100′ de, Çinlilerin ve Perslerin İÖ 2500′ lerde kullandıklarını ortaya koymaktadır.
   
  Yine İÖ 1000 yılda Mısır’da para olarak kullanılmaya başlanmıştır. Parlak beyaz renkte altından daha sert, kolay işlenebilen tel ve levha haline getirilebilen sünek bir metaldir. Örneğin 1 gr gümüşten, 2000 m tel çekilebilir. Doğada iki kararlı izotopu vardır. Ag-107 (% 51,8) ve Ag-109 (% 48,2). Ayrıca yarılanma süresi 4,5 saniye (Ag-114) ve 40 gün arasında değişen (Ag-105), 14 kadar radyoaktif izotopu da vardır. Elektrik sistemde küp ve altıgen olarak kristallenir.
   
  Altından kolay, bakırdan zor oksitlenir. Oksijenden ve sudan etkilenmeyen oksitlenmesinin nedeni ozon ve havadaki kükürttür.
  Asitlere ve bazı organik maddelere karşı aşınmazsa da nitrik asit ve derişik sülfirik asitte erir.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.