x

Parlement Mavisi Ateşi Sıkma 1000 Ayar KAZAZ Püsküllü

Ürün Kodu : ATK007
Osmanlı Pazar

SATILAN ÜRÜN KEHRİBAR DEĞİLDİR. Bu Ürün Plastik de değildir. Akrilik güzel bir malzemeden yapılmış olup 1000 Ayar KAZAZ Püsküllü Ateşi Sıkmadır.

Hediyesi
99,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Parlement Mavisi Ateşi Sıkma 1000 Ayar KAZAZ Püsküllü
  Stok Kodu: AKT007
  Metaryel: Mavı Sıkma Akrilik Malzeme
  Kullanılan Malzame : 1000 Ayar Kazaz Püskül
  Ağırlık: 21,52 GR
  Tane Kesim Şekli: Arpa Kesim
  Tane Kalınlığı: 9mm (Uzunluk ) x 5mm (kalınlık)
  Tesbih Toplam Uzunluk: 31,5 cm
  Püskül Değişebilir: Evet 
  Hazırlanış Süresi: 1 Gün  - 15 Gün Arası
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo: Ücretsiz gönderim. Ürünler Özel Tesbih kutusu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir. 
  Özellikler:
  Piyasada Sıkma adı altında satılan hiçbir ürün KEHRİBAR değildir ! Bunların içerisinde bir miktar kehribar tozu bulunduğu iddia edilse de bunun da aslı yoktur. Bu tip tesbihleri satan hiçbir kurum sıkma denilen özel malzemeyi oluşturmaz veya oluşturanların yanında bulunmaz.
   
  Dolayısıyla içlerindeki kehribarı gözleri ile görmediklerinden bu bir aldatma olur. Sıkma denilen malzemenin yanına yapışmış olan Kehribar sözü ise ,eski yıllarda yapılan ve ilk plastik örneğini keşfeden kişinin (Faturan) , bu maddeyi oluştururken maddenin katılaşması ve renk özelliğini koruması için kullandığı kehribar tozlarına nisbeten söylenmiş ve böyle de kalmıştır. Yoksa açıkça bellidir ki Mavi , Kırmızı, Açık yeşil, hatta hareli karışık renkli doğada kehribar maddesi yoktur. Bunların kimyasal maddeler olduğu bellidir. Malzemenin diğer plastik malzemelerden fiyat farkı ise muhteva ettiği bileşkeler sebebiyledir.
  BU ÜRÜN KEHRİBAR DEĞİLDİR !
  Özellikler 2 :
  Gümüş Nedir ?
  Periyodik çizelgenin I B grubunda yer alan kimyasal bir elementtir. Çok eski dönemlerden beri bilinmesine karşın süs eşyası olarak altın ve bakırdan sonra kullanıldı. Tarihi buluntular gümüşü ilk kez Mısırlıların İÖ 3100′ de, Çinlilerin ve Perslerin İÖ 2500′ lerde kullandıklarını ortaya koymaktadır. Gene İÖ 1000 yılda Mısır’da para olarak kullanılmaya başlanmıştır. Parlak beyaz renkte altından daha sert, kolay işlenebilen tel ve levha haline getirilebilen sünek bir metaldir.
  Örneğin 1 gr gümüşten, 2000 m tel çekilebilir. Doğada iki kararlı izotopu vardır. Ag-107 (% 51,8) ve Ag-109 (% 48,2). Ayrıca yarılanma süresi 4,5 saniye (Ag-114) ve 40 gün arasında değişen (Ag-105), 14 kadar radyoaktif izotopu da vardır. Elektrik sistemde küp ve altıgen olarak kristallenir. Altından kolay, bakırdan zor oksitlenir. Oksijenden ve sudan etkilenmeyen oksitlenmesinin nedeni ozon ve havadaki kükürttür. Asitlere ve bazı organik maddelere karşı aşınmazsa da nitrik asit ve derişik sülfirik asitte erir.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.