x

Pençe Püskülü Parça Kehribar Tesbih

Ürün Kodu : PK002
Osmanlı Pazar

Altın rengi ve kahverengi Kehribar parçacıkları ve Ay Yıldızın eşsiz birleşimi… Ay yıldızlı Gümüş imamesiyle parmaklarınızın vazgeçilmezi olsun...

Hediyesi
440,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Pençe Püskülü Parça Kehribar Tesbih
  Stok Kodu: PK002
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Kullanılan Malzame : Parça Kehribar + 925 Ayar Gümüş
  Ağırlık: 11,10 gr
  Tane Kesim Şekli: Arpa Kesim
  Tane Kalınlığı: 8mm / 7mm
  Tesbih Toplam Uzunluk: 28 cm
  Püskül Değişebilir: Evet (Sipariş Doğrultusunda)
  Hazırlanış Süresi: Bu Ürün 1 ile 2 GÜN arasında hazırlanmaktadır.
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo: Ücretsiz Kargo.
  Özellikler: İMAME VE PÜSKÜL TASARIMI TAMAMEN 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.
  Özellikler 2 :

  Renkli Parça kehribar tanelerinden oluşturulmuş gümüş duraklar ile ayrılmış, gümüş Ay Yıldızlı imamesiyle tamamlanmıştır. Bu Tesbih ister koleksiyonunuzun, isterseniz parmaklarınızın vazgeçilmezi olsun.

  Kehribar bir taş olarak anılsa da ağaçların reçinelerinin fosilleşmesiyle oluşmuş çok özel bir maddedir. Parça Kehribar, Kehribar Tesbih üretiminden artakalan kehribar parçalarının sentetik diğer maddelerle bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş haline verilen isimdir. Genel hatlarıyla Kehribar parçalarının tüm özelliklerini taşır. Parça Kehribar tesbihlerin farkı, daha renk olması ve küçük parçalardan oluşmasıdır.  Kehribar genel olarak insan vücudunda rahatlatıcı bir etkiye sahip olmasının yanında birçok hastalığın önlenmesi ve tedavisinde de etkileri kanıtlanmış bir maddedir.

  Kehribar boyunda kolye olarak taşındığında Troid (guatr) hastalığına engel olduğu bilinmektedir. Astım bronşit gibi hastalıkların da oluşması ve tedavisinde önemli rol oynar. Alerji tedavisinde oldukça etkili olduğu birçok taş bilimci tarafından söylenmektedir. Ağrı giderici özelliği bedende hafifleme ve rahatlık sağlar. Kehribar ile yapılan masajın kişinin ruh ve beden sağlığına oldukça faydalı olduğu söylenmektedir. Bu küçücük kehribar parçacıkları ani sinirlenmeler ve duygusal travmalardan kurtulmanızda yardımcı olacaktır. Stres ve kötü enerjileri üzerinizden atmak için oldukça etkili olan bu Tesbihinizi elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.