x

Kapsül Kesim Bakalit Kehribarı Tesbih

Ürün Kodu : YBK101
Osmanlı Pazar

Kapsül Kesim Bakalit Kehribarı Tesbih Koleksiyonluk ve Günlük Kullanıma uygun kadife gibi bir çekim - Bakalit Kehribar Reçine Kehribar DEĞİLDİR

Hediyesi
969,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: YBK101
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Kullanılan TAŞ: Bakalit Kehribarı

  Ağırlık: 37,90  Gr (+/-1,5)
  Tane Kesim Şekli: Kapsül Kesim
  Tane Kalınlığı: 11 mm Boyu - 11 mm Kalınlık

  Tesbih Toplam Uzunluğu: 33,90 cm
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Hazırlanış Süresi: 1-3 İş Günü İçerisinde

  Özellikler:
  Bakalit Kehribarı ve Tarihçesi
  Fenol ve formaldehit kimyasallarının etkileşimiyle ortaya çıkan bünyedir. Labratuvar ortamında elde edilen yapay reçinedir.
  1909 yılında Belçika asıllı Amerikalı Leo Hendrik Baekeland (1863-1944) tarafından bulunan yapay reçinedir. Gerçek kehribara en yakın olan malzeme Bakalit’dir. İçeriğinde kesinlikle plastik bulunmamaktadır. İcat eden kimyagerin vefatından sonra (1944) orijinal formülde üretim yapılamamıştır.
  Bu malzeme birçok süs eşyası, obje, hediyelik eşya ve ısıya karşı dayanıklılığından dolayı, sanayide ve diğer bir çok alanda kullanılmıştır.
  Bu formüle en yakın olarak üretilen ve günümüze kadar ulaşan katalin dediğimiz Amerikan Catalin firması tarafından üretilen ürünler ilk üretilen ürünlerin yerini kesinlikle dolduramamıştır.
  Katalin çakmakla ısıtıldığında fenol kokusu verir
  Bugüne kadar eski orijinal formül malzemenin dışında hep piyasa ürünleri çalışılmıştır."Bir imalatçı ve toptancı olarak söyleyebilirim ki; piyasada bildiğimiz Katalin ve Sıkma Kehribar gibi ürünler yoğun olarak plastik içeriklidir."
  Yeni bakalit kehribar'lar yaptırdığımız labaratuvar testleri sonucu görüldü ki bu ürün eski orijinal formül ile aynı özelliklere sahiptir. Çekimi, kokusu ve çalışırken ortaya çıkan etkileri aynıdır ve yapısında kesinlikle plastik ve türevleri bulunmamaktadır tamamen orjinal formüldür
  Fırın ısısında 1200 dereceye kadar dayanıklı bir üründür kesinlikle erimez ve lezzet veren bir çekimi vardır.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.