WhatsApp
Hediyelik Eşyalar

Hediyelik Eşyalar

140 adet ürün var.

Hediyelik Eşyalar

Özel günlerde ya da dilediğiniz herhangi bir günde sevdiklerinizi mutlu etmek için, onlara küçük bir hediye verebilirsiniz. Osmanlı Pazar online alışveriş sitemiz de yer alan hediyelik eşyalar ve modellerimiz bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Sedefli hediyelikler, baston ve asa ürünlerimiz, ayetli çerçeveler, biblolar, kişiy...

Hediyelik Eşyalar

Özel günlerde ya da dilediğiniz herhangi bir günde sevdiklerinizi mutlu etmek için, onlara küçük bir hediye verebilirsiniz. Osmanlı Pazar online alışveriş sitemiz de yer alan hediyelik eşyalar ve modellerimiz bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Sedefli hediyelikler, baston ve asa ürünlerimiz, ayetli çerçeveler, biblolar, kişiye özel hediye ürünlerimiz, nargile modellerimiz gibi farklı özelliklere sahip ürünlerimiz bulunur. Her birini değerlendirirken, sevdiklerinizin zevkini ve hobilerini göz önüne almanızı tavsiye edebiliriz. Böylelikle hediye konusunda kolaylıkla tercih yapabilirsiniz. 

Hediyelik Eşya Ürünleri

Hediyelik eşya ürünleri tercih edilirken, hediye edeceğiniz kişinin yakınlık derecesini ve hobilerini dikkat almalısınız. Sitemiz üzerinde yer alan, birbirinden özel hediye seçeneklerimiz bu aşamada sizlere farklı seçenekler sunar. Sedefli hediyelik ürünlerimiz, bastın ve asa ürünlerimiz, biblolar, kişiye özel ürünler, nargile ürünleri ve ayetli çerçeveler gibi farklı hediyelik ürünlerimiz vardır. Aynı zamanda her birinin farklı modelleri ve özellikleri mevcuttur. Örneğin; boş esans şişesi özel tasarımı ile göz doldurur. Özel işlemeli desenli gümüş nargile sipsisi de kişiye özel hediye kategorisinde yer alır. Kişiye özel masa isimliği, bereket duası tablo, küçük boy sedefli kutu, sedef işlemeli ahşap kutu, biblo üçlü saat, biblo kitap gibi farklı hediyelik ürünlerimiz ve modelleri mevcuttur.

Hediyelik Eşya Modelleri

Hediyelik eşyalar kategorisinde yer alan, hediyelik eşya modellerimiz farklı özellikleri ile göz doldurur. Her birinin kendine özgü tasarımı ve görselliği ile tercih etmenize yardımcı olacak özelliklere sahiptir. Nargile ürünlerin, farklı özelliklere sahip modelleri, sedef işlemeli hediyeliklerin farklı modelleri, kişiye özel hediyelik modelleri, baston ve asa modelleri, biblo modelleri, ayetli çerçeveler gibi farklı hediyelik modellerimiz bulunur. Sevdiklerinizin zevkine göre tercih yapabilirsiniz.

Hediyelik Eşyalar ve Fiyatları

Hediyelik eşyalar modellerine ve özelliklerine göre değişken fiyatlara sahiptir. Örneğin; gümüş işlemeli nargile sipsi modelleri; 369 TL ile 397 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Şık tasarımı ile göz kamaştıran boş esans şişesi ise 109 TL fiyatı ile dikkat çeker. Kişiye özel hediye seçeneğinde yer alan, özel hat yazılı masa üstü isimlik 387 TL fiyatı ile değişken fiyata sahiptir. Hediyelik eşyalarımız, farklı özellikleri ve modelleriyle değişken, fakat uygun fiyat bütçelerine sahiptir.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 140 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası