WhatsApp

Taraftar Tesbihleri

9 adet ürün var.

Taraftar Tesbih Modelleri

Taraftarların kendi takımlarının sembolleri olarak gördükleri şık tasarımlara sahip tesbih modellerinin üretimi yapılıyor. Altın kaplama modellerinin son derece uygun fiyatlarla sipariş edilebilmesi sayesinde artık tüm taraftar tesbihlerini kendi şık tasarımlarıyla ekonomik alışverişlerle satın alabilirsiniz. Taraftar ...

Taraftar Tesbih Modelleri

Taraftarların kendi takımlarının sembolleri olarak gördükleri şık tasarımlara sahip tesbih modellerinin üretimi yapılıyor. Altın kaplama modellerinin son derece uygun fiyatlarla sipariş edilebilmesi sayesinde artık tüm taraftar tesbihlerini kendi şık tasarımlarıyla ekonomik alışverişlerle satın alabilirsiniz. Taraftar tesbihlerinin ucundaki ay yıldız detayıyla birlikte, renklerin parlak görünümü son derece çok bir ürün olmasını sağlıyor.

Doğal akik taşlı tesbih kalitesinde olan taraftar tesbihlerinde altın kaplama imameye veya 925 ayar gümüş şık imameye yer veriliyor. Her bir imamede ve özel işlemelerinde takımların ekstra iki rengi bulunuyor. Taraftarların takımlarını sembolize eden tüm tasarımlarda imamenin şıklığına ve renklerin parlaklığına özen gösterilmiştir. Siparişlerinizi stok durumuna göre verebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 9 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 9 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası