WhatsApp

Altın Tesbihler

17 adet ürün var.

Altın Tesbih Çeşitleri

14 ayar Altından yapılan tesbihler, lüks ürünlere ilgi gösteren binlerce tesbih meraklısının ilgisini çekiyor. 8’li küre kesim 14 ayar altın Erzurum oltu taşlı modellere ek olarak, doğal inci tesbih altın imameli Zülfikar püsküle sahip modeller de yoğun ilgi görüyor. Müşterilerin isteklerini karşılamak amacıyla indirim yap...

Altın Tesbih Çeşitleri

14 ayar Altından yapılan tesbihler, lüks ürünlere ilgi gösteren binlerce tesbih meraklısının ilgisini çekiyor. 8’li küre kesim 14 ayar altın Erzurum oltu taşlı modellere ek olarak, doğal inci tesbih altın imameli Zülfikar püsküle sahip modeller de yoğun ilgi görüyor. Müşterilerin isteklerini karşılamak amacıyla indirim yapılarak satışa çıkarılan tüm ürünler için siparişlerinizi bir veya çok daha fazla sayıda verebilirsiniz.

Altın teşbih ürünlerde fiyatlarla birlikte sertifikalı ürün kutusuyla gönderim yapılıyor. Helezonik kesim, karpuz kesim, küre kesim veya yarma kesim türlerinden herhangi birine sahip ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Altın tesbihler arasında en yüksek değeri olan ürünlerin başında gelen Trabzon örme kazaziye püskül tasarımı 14 ayar altından imal ediliyor. Tam bir tespihin altın olmasını isteyen müşteriler ise 14 ayar usta işi altın arpa kesim tespih ürününü talep ediyorlar.

Daha az
Daha fazla
1 - 17 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 17 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası