x
Filtre
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Bayan Aksesuarları

Bayan Aksesuarları, kadınlar için her ortamda ve her kombinle bütün sağlayan son derece kurtarıcı olan aksesuarlardır diyebiliriz. Kategori içerisinde masa üstü doğal taş isimliğinden doğal taşlardan tasarlanmış bilekliklere ve özel tasarım farklı kolye modellerine kadar birçok model bulabilirsiniz. Modellerin her birisi özel tasarım olmakla beraber şıklığı ve zarafeti ile göz kamaştıran böylece tüm gözleri üzerinize çekecek olan ürünlerdir.

Her kadının zevki ve tarzı farklı olduğundan her model her kadın için aynı etkiyi elbette yaratmayabilir. Ancak bu kategori içerisinde farklı zevklere sahip her kadına yönelik modeller bulunuyor. Sizler de hemen kategoriye göz atarak zevk ve tarzınıza uygun aksesuarlar ile girdiğiniz her ortamda kendinizi bir adım daha öne çıkarabilirsiniz.

İstediğiniz Her Şey Burada

Takı ve aksesuarlar, her kadın için tamamlayıcı ve bu özelliği ile hayat kurtarıcı ürünlerdir. Bayan aksesuarları kategorimiz içinde bileklik ve özel tasarım kolyelerin yanı sıra broş sever kadınlar da düşünülmüştür. Kategori içerisinde doğal kehribar ve swarovski taşları ile tasarlanmış broş modelleri, adeta kendisine hayran bırakacak modellerdir.

Asansör kilitli altın kaplama gümüş bileklik modellerinin her birisi 925 ayar gerçek gümüşten üretilmiştir. Ayrıca zirkon taşı kullanılarak farklı modeller ile tasarlanan tavus kuşu kolye modelleri de daha ilk başında cezbeden aksesuar modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca bu modeller farklı zevklere sahip kadınları bir ortak noktada buluşturmayı başarmış iddialı modellerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.