WhatsApp

Yüzük

805 adet ürün var.

Yüzük Kategori

Yüzük ürünlerimiz, kadın ve erkeklere özel tasarımları ile farklı modelleri sizlere sunar. Hoş tasarımları ve özellikleri ile her zevke hitap eden yüzük modeline ulaşabilirsiniz. Yüzük ürünleri, farklı ham maddelerin işlenmesi ile elde edilebilir. Örneğin, mistik değeri ile olumlu enerjilerini bizlere yansıtan doğal taşların işlen...

Yüzük Kategori

Yüzük ürünlerimiz, kadın ve erkeklere özel tasarımları ile farklı modelleri sizlere sunar. Hoş tasarımları ve özellikleri ile her zevke hitap eden yüzük modeline ulaşabilirsiniz. Yüzük ürünleri, farklı ham maddelerin işlenmesi ile elde edilebilir. Örneğin, mistik değeri ile olumlu enerjilerini bizlere yansıtan doğal taşların işlenmesi ile elde edilen sayısız şık tasarım yüzük ürünlerimiz vardır. Kadın ve erkeklere özgü farklı modelleri ile her zevke hitap eder. Aynı zamanda gümüş ve altın işlemeli detaylara da sahip modelleri bulunur. Bu gibi detay ve özellikleri fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Ürünlerimizi, modelleri doğrultusunda daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yüzüklerimiz, özellikleri kapsamında geniş çaplı ürün yelpazesine sahiptir.

Yüzük Ürünleri

Yüzük ürünleri; doğal taş işlemeli, gümüş işlemeli, altın işlemeli gibi farklı özelliklere sahiptir. El yapımı yüzük, damla kehribar yüzük, Nali Şerif yüzük, Osmanlı yüzükleri, doğal taş yüzük gibi ürünlerimizin farklı detaylara sahip modelleri bulunur. Her zevke hitap eden detayları ile ister özel tasarım sipariş verebilir, isterseniz hazır ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Ayrıca uzun yıllar çalıştığımız, profesyonel ustalarımız tarafından el yapımı yüzükler yapılır. Böylece kaliteli yüzüğünüzü uzun yıllar şıklığı ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Doğal taşların işlenmesi ile elde edilen yüzük ürünlerimiz, taşların özellikleri ile farklı modelleri bizlere sunar. Doğal taşların özelliklerine göre, doğal taş yüzük ürünlerimiz; kırmızı, yeşil, kahverengi, sarı gibi rengarenk renk yelpazesine sahiptir. Osmanlı yüzükleri de tarihi kültürel değerimizi yansıtmak ve taşımak isteyenler için hoş bir tercih olabilir. Ayrıca el yapımı özel tasarım yüzüklerimizi dilerseniz, koleksiyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip Osmanlı pazar yüzük ürünleri, kendine özgü detayları ile şık tasarımları sizlere sunar. Kaliteli ürünlerimiz, el emeği ve itinalı işçiliğe sahip modelleri ile özel parçalara sahiptir. Klasik ya da spor her tarza hitap eden, yüzük modellerimiz bulunur.

Yüzük Modelleri

Birbirinden özel ve kaliteli yüzük modelleri Osmanlı Pazar sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Erkek ya da kadın kategorisinden size uygun olan ürün ve modellerimizi daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Doğal taşların işlenmesi ile elde edilen yüzük modellerimiz, gümüş işlemeli ya da altın işlemeli gibi farklı detaylara sahip modelleri sizlere sunar. Her biri özenli işçiliği ile kaliteli bir görselliğe sahiptir. İşlendiği taşın rengini gözler önüne seren yüzük modellerimiz; yeşil, kırmızı, sarı, kahverengi, mor gibi farklı renklerin ışıltısını gözler önüne sunar. Renklerinin güzelliği ve hoş tasarımları ile dikkat çekmenizi sağlar. Ayrıca koleksiyonlarınız içinde tercih edebilirsiniz.

Yüzük modellerimiz şöyle:

  • El yapımı yüzük modelleri
  • Damla kehribar yüzük modelleri
  • Nali Şerif yüzük modelleri
  • Osmanlı yüzük modelleri
  • Doğal taş yüzük modelleri

Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Yüzük modellerimizin her birinin özelliklerine göre, değişken fiyat seçenekleri bulunur. Her bütçeye hitap eden fiyatları ile ekonomik koşullara sahiptir. Böylece sizlerde kolayca, bütçenize uygun şekilde tercih yapabilirsiniz. Doğal taş yüzük modelleri, Osmanlı yüzük modelleri, Nali Şerif yüzük modelleri, damla kehribar yüzük modelleri ve el yapımı yüzük modelleri her biri farklı fiyatlara sahiptir. Özellikle damla kehribar taşının işlenmesi ile elde edilen yüzük modelleri daha yüksek fiyat seçeneklerine sahiptir. Aynı şekilde el yapımı yüzük modelleri de kişiye özel tasarım seçeneği kapsamında yüksek fiyata yapılır. Yüzük modelleri tercihinizde bu gibi detayları dikkate almanızı tavsiye edebiliriz. Osmanlı Pazar sitemiz üzerinde yer alan ürünlerimizin her biri birinci sınıf kaliteye sahiptir, bu nedenle gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 805 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası