WhatsApp

Erkek Kolye ve Zincirleri

260 adet ürün var.

Erkek Kolye ve Zincir Çeşitleri

Yeni nesil aksesuar ürünleri sadece bileklik ve kolyeyle sınırlı olmasa dahi, erkeklerin sıkça talep ettiği bu aksesuarlara çok sayıda yeni tasarım ekleniyor. Özel kokulu taşların kullanıldığı, doğal taşlara yer verilen, rahatlatıcı ürünler de sıkça tercih ediliyor. Müşterilerine kesintisiz kalite sunma gayesinde ...

Erkek Kolye ve Zincir Çeşitleri

Yeni nesil aksesuar ürünleri sadece bileklik ve kolyeyle sınırlı olmasa dahi, erkeklerin sıkça talep ettiği bu aksesuarlara çok sayıda yeni tasarım ekleniyor. Özel kokulu taşların kullanıldığı, doğal taşlara yer verilen, rahatlatıcı ürünler de sıkça tercih ediliyor. Müşterilerine kesintisiz kalite sunma gayesinde olan Osmanlı Pazar tarafından erkeklerin kullanımı için özel olarak üretilen zincirler ve kolye modelleri tasarlanıyor.

Piyasada adını çok büyük bir kitleye duyurmayı başaran aksesuar markasının Türkiye’de özel olarak belirlenen fiyat aralığıyla indirimlerden yararlanabilirsiniz. Erkek kolye tasarımlarında sadece klasik siyah renk kullanımı yerine, doğal taşların da bulunduğu yeni modeller imal ediliyor. Beyaz, mavi, turkuaz, sarı, kırmızı, lacivert gibi hem şık hem de kolyelerin çok daha gösterişli olmasını sağlayan modellere yer veriliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 260 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası