x
Filtre
Toplam 596 ürün görüntüleniyor.

Erkek Kolye ve Zincirleri

Erkek Kolye ve Zincirleri, son dönemlerde erkek takı modasında trend haline gelmiş en özel ve en estetik modellerin başında geliyor. Kategorimiz içerisinde yer alan ürünlerin hepsi doğal taşlar ile kalite standartlarının üzerinde üretilmiş ve hem kaliteli hem de dayanıklı ürünlerdir. Erkeklerin ilgi odağı haline gelen ürünlerimiz, her yaştan erkeğin tarzına ve zevkine hitap edebilen modern ve aynı zamanda otantik ambiyansta ürünlerdir.

Her tarza uyum sağlayan ve her kombin ile bütünlük sağlayan kolye ve zincir modelleri, günümüz erkeklerin zevk ve tarzları göz önünde bulundurularak işinin ehli olan ustalarımız tarafından özenle üretilmiş modellerdir. Her kendinize hem de bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerdir.

Erkek Kolye ve Zincir Modelleri

Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan erkek kolye ve zincirleri, tamamen doğal olan taşlar ile özel olarak tasarlanarak üretilmiştir. Modellerin üretiminde safir, onix, kaplangözü, akik, firuze, ametist ve pembe kuvars gibi %100 doğal taşlar tercih edilmiştir. Taşların estetik duruşunun yanı sıra doğal taşların faydalarını bilen erkekler için bu modeller ilk tercihler arasında yer alan modellerdir.

925 ayar gerçek gümüşten üretilen erkek kolye ve zincir modelleri kategorisinde Hz. Süleyman Mührü, Hz. Fatıma’nın eli, dua kolyesi, bereket duası ve benzeri gibi farklı tasarımlar yer alıyor. Siz de hemen kategoriye göz atarak kendi zevkinize ya da sizin için değerli olan erkeklerin zevkine göre onlarca model arasından tercih yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.