x

Ateş-i Kehribar Sarıklı Bektaşi 99'lu Usta İşi Tesbih

Ürün Kodu : TKF012
Osmanlı Pazar

Günlük kullanıma uygun Ateş-i Kehribar ile yapılmış 99'lu mükemmel bir tesbih . Bu Ürünü Sitemiz Üzerinden Kredi Kartina 9 Taksitle Sipariş verebilirsiniz.

Hediyesi
10.761,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: TKF012
  Metaryel: Grup Sallama Sistemli
  Kullanılan TAŞ: Sıkma Kehribar

  Ağırlık: 11,30 GR (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir
  Tane Kesim Şekli: Küre / Yuvarlak Kesim
  Tane Kalınlığı: 5 mm (Uzunluk ) x 5 mm (kalınlık)

  Tesbih Toplam Uzunluğu: 39,5 cm
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Hazırlanış Süresi: 10 Gün  - 15 İş Günü Arası Usta işi Sipariş Üzerine Hazırlanır.

  Özellikler:
  Kehribar Nedir ?
             Kehribar Tesbihler Asırlardır kültürümüzde olmuş ve insanların ilgisini çekmiştir.İnsanlar bu tesbihi satın almış ve kullanmışlardır. Günümüzdede bu tesbihe olan ilgi, devam etmektedir.Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve sanayi üretimi sahteciliği de beraberinde getirmiştir.
             Günlük hayatta gördüğümüz her maddenin her üretimin bir sahtesini görür olduk.Tesbih gibi kullanışlı bir aksesuarında ekonomik kaygı güden bazı kesimler tarafından sahtesinin üretilmeye başlandığını hemen hemen herkes biliyor. Hakiki kehribar bakıldığında saydam kısımlarında zerrecikler görülür.
             Tekdüze renk olmaz örnek olarak damla kehribarda sarıdan daha koyu sarı arasında renk sarmalı mevcuttur. Ateş kehribarı adı altında piyasada satılan kehribarlara bakıldığında tek tonda kırmızı ve lekesizdirler.
              Kehribar guatr, baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geldiği tespit edilmiş ve süs eşyası olarak kullanıla gelmiştir. Sol elle tutulduğunda bedenin kötü elektrik yükünü ve negatif enerjiyi topladığı için mistik bilgeler tespih olarak kullanmayı tercih etmişlerdir. Keza yine guatrı olan bayanlarında kolye ve gerdanlık olarak da kullanıldığı bilinmektedir. Çocukların diş çıkarmasında yararlıdır.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.