x
Filtre
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Erkek Alyans

Erkek Alyans denildiğinde akla ilk olarak söz, nişan ve evlilik gelse de günümüzde artık alyans modelleri sadece bu özel günlerden ibaret değildir. Son dönemlerde erkekler için alyans modelleri vazgeçilmez bir aksesuar haline gelmiştir. Bu kategorimizde erkekler için özle üretim olan alyans modelleri ile birlikte aynı zamanda söz, nişan ve düğün gibi özel günler için de kullanılabilecek alyans modelleri bulmanız mümkündür.

Günümüzde erkekler için alyans modelleri, vazgeçilmez bir takı ve aksesuar parçaları haline gelmiştir. Bizler de müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek adına en benzersiz tasarımları bu kategoride sizlere sunuyoruz. Erkeklerde takım modasını uç noktaya taşıyan modelleri görebilmek için kategoriye göz gezdirebilirsiniz.

Tarz Erkeklerin Tercihi: Özel Tasarım Erkek Alyans Modelleri

Kendisine özgü tarzı olan ve alyans takmaktan hoşlanan erkekler için bu kategorimizde hem klasik alyans hem de aksesuar alyans modellerini bulmanız mümkündür. Tarz sahibi olan her yaştan ve her zevkten erkeğin ilgisini çeken modellerimiz ise son derece çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir.

Erkek alyans kategorimiz içerisinde tamamı 925 ayar gümüşten üretilmiş olan kalem işi özel alyans modelleri, üç taşlı opal alyans modelleri, örgü desen modeller, ay yıldızlı alyans modelleri, Osmanlı Arması ve Tuğralı modeller ve Göktürkçe yazılı alyans modelleri yer alıyor. Sizler de kategori içindeki sayısız model içinden tarzınızı en iyi yansıtan modelleri güvenle tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.