WhatsApp

Ağaç Tesbihler

86 adet ürün var.

Ağaç Tesbihler

Ağaç tesbih modellerimiz; abanoz ağacı, gül ağacı, kral ağacı, kuka ağacı, morgül ağacı, narçıl ağacı, öd ağacı, pelesenk ağacı, venge ağacı, yılan ağacı, zeytin ağacı, tarçın ağacı ve Kıbrıs ağacı gibi birbirinden özel ağaçlardan yapılır. Her biri titiz işçiliği ile özenli bir şekilde işlenmiştirAğaç tesbih modellerimizi incele...

Ağaç Tesbihler

Ağaç tesbih modellerimiz; abanoz ağacı, gül ağacı, kral ağacı, kuka ağacı, morgül ağacı, narçıl ağacı, öd ağacı, pelesenk ağacı, venge ağacı, yılan ağacı, zeytin ağacı, tarçın ağacı ve Kıbrıs ağacı gibi birbirinden özel ağaçlardan yapılır. Her biri titiz işçiliği ile özenli bir şekilde işlenmiştirAğaç tesbih modellerimizi inceleyebilir ve size hitap eden, ağaç türü doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 86 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 86 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası