WhatsApp
Bayan

Bayan

1130 adet ürün var.

Bayan Kategori

Bayan takı aksesuar ürünlerimiz her tarza hitap eden modelleri ile Osmanlı Pazar sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Birbirinden özel şık takılarımız, özel tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Kadınlara özel; bileklik modelleri, yüzükler, Alyans koleksiyonu, bayan takı setleri, muskalık-cevşen, kolye modelleri ile farklı...

Bayan Kategori

Bayan takı aksesuar ürünlerimiz her tarza hitap eden modelleri ile Osmanlı Pazar sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Birbirinden özel şık takılarımız, özel tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Kadınlara özel; bileklik modelleri, yüzükler, Alyans koleksiyonu, bayan takı setleri, muskalık-cevşen, kolye modelleri ile farklı özelliklere sahiptir. Bayan takı ürünlerimizin her biri, kendine özgü özellikleri ile göz doldurur. Özel taşlı modelleri ile daha şık takı ürünlerimiz olduğu gibi daha sade takılarımız da mevcuttur. Klasik ya da spor tarzınıza uyumlu, takı ürünlerimizden dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz. Bayan takı aksesuar ürünlerimiz, özel günlerinizde sizlere eşlik edebilir ya da her gün kullanım sağlayabilirsiniz.

Bayan Takı Aksesuar Ürünleri

Osmanlı Pazar şirketimiz online satışı ile kaliteli ve şık ürünlerini en iyi şekilde hizmetinize sunar. Erkek ve kadınlara özgü birbirinden özel çeşit ve modelleri ile her zevke hitap eden takı ürünümüze ulaşabilirsiniz. Bayan takı aksesuar ürünlerimiz; kolye, bileklik, yüzük, takı setleri ve özel anlarınız için Alyans modellerini içerir. Aynı şekilde her bir takı ürünümüzün kendi içinde farklı özellikleri ve modelleri bulunur. Kolye, yüzük ya da bileklik vb. ürünlerimizin her birini detaylı bir şekilde ilgili kategorisinden inceleyebilirsiniz. Doğal taşlı takı modellerimiz olduğu gibi daha sade modellerimizde mevcuttur. Özel tasarım ürünlerimiz ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun ödeme seçenekleri ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bayan Takı Aksesuar Modelleri

Bayan takı aksesuar ürünlerimiz ve modelleri farklı özelliklere sahiptir. Her biri ince detayları ile göz kamaştırır. Altın kaplama, gümüş kaplama ya da doğal taş işlemeli bayan takı aksesuar modelleri ile zevkinize hitap eden ürünü seçmeniz oldukça kolaydır. Bayan bileklikler, bayan kolyeler, bayan küpeler, bayan yüzükler, Nali Şerif Koleksiyonu, Alyans Koleksiyonu, bayan aksesuarlar, bayan takı setleri, Muskalık-cevşen gibi takı ürünlerimiz farklı özelliklere sahip modelleri ile hizmetinizdedir.

  •          Bayan bileklik modelleri: Gümüş bileklik, doğal taş bileklik
  •          Bayan kolye modelleri: İsim yazılı kolyeler, doğal taş kolyeler, Tiffany zincir kolye
  •          Bayan küpe modelleri: Gümüş işlemeli, doğal taş işlemeli özelliklere sahip modelleri mevcuttur.
  •          Bayan yüzük modelleri: Doğal taş işlemli yüzük modelleri
  •          Nali şerif Koleksiyonu: Yüzük modelleri, kolye modelleri; özel taş işlemeli ve gümüş, altın işlemeli ayrıcalıklı özellikleri ile farklı modelleri içerir.
  •          Bayan Alyans Modelleri: Gümüş işlemeli, altın işlemeli, doğal taş işlemeli gibi farklı özelliklere sahip Alyans çeşitleri bulunur.
  •          Bayan aksesuar modelleri: Broş modelleri, bileklik ve özel kolye modelleri şeklindedir.
  •          Bayan takı setleri: Doğal taş setler ve gümüş takı setleri.
  •          Muskalık ve Cevşen modelleri: Osmanlı Devleti armalı, gümüş işlemeli, tuğralı gibi özelliklere sahip modelleri vardır.

Bayan Takı Aksesuar Fiyatları

Osmanlı Pazar online sitemiz üzerinden, bayan takı aksesuar ürünlerimizi uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile size uygun olan ürünü kolay bir şekilde alabilirsiniz. Online sitemiz üzerinden, pratik bir şekilde sipariş verebilir ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yüzük modelleri, kolye modelleri, bileklikler, Alyans modelleri ve takı setleri gibi birbirinden özel ve farklı detaylara sahip ürünlerimiz, kaliteli özellikleri ile uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Gümüş işlemeli ya da altın işlemeli veya doğal taş işlemeli gibi özellikleri kapsamında fiyatları daha yüksek ya da düşük olma özelliği değişkenlik gösterebilir. 145 TL fiyatı ile gümüş yüzük satın alabileceğiniz gibi orijinal taşlı, fakat gümüş işlemeli bir yüzüğü 339 TL fiyatına da alabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyat seçenekleri, modellerinin özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 1130 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası