x

Filtre
Toplam 1541 ürün görüntüleniyor.

Bayan

Bayan takı ve aksesuarlar, kadınların hayatlarının her döneminde bıkmadan ve büyük bir zevkle kullandıkları takı modelleridir. Bayan takı modelleri kategorisi içerisinden zevkiniz ve stiliniz doğrultusunda birçok farklı model bulmanız mümkündür. Kolye, bileklik, yüzük, takı setleri, muska ve cevşen ve alyans koleksiyonu gibi birçok modelimiz bu kategori içerisinde her tarza uygun şık ve estetik modellerdir.

Kadınlara özel olarak üretilmiş takı modellerinin her birisi el işçiliğine sahip olmakla birlikte aynı zamanda özel tasarım ürünlerdir. Şık tasarımları ile görenlerin gözlerini kamaştıran modelleri, hayatınızın her anında ve girdiğiniz her ortamda en şık ve en zarif siz olabilirsiniz.

Zengin Ürün Çeşitliliği İle Kendinizi Şımartabilirsiniz

Takı ve aksesuarlar, her kadının ilgi duyduğu ve kullandığı ürünlerdir. Bayan kategorisi içerisinde kadınların tüm zamanlardan en çok tercih ettiği ve en sevilen takı modellerine ulaşabilirsiniz. Her biri özel tasarım olan kategorinin içerisinde; kolye, yüzük, bileklik, muska ve cevşen, küpe, alyans, takı setleri gibi birçok model özel tasarım olarak sizlere sunuluyor.

Ayrıca bayan kategori içerisinde çocuk ve bebekler için de doğal taşlardan yapılmış ve çocuklarınıza birçok fayda sağlayan kolye ve bileklikler yer almaktadır. Bu modeller arasından isterseniz kendinize ve tarzınıza uygun modeller tercih ederek kendinizi şımartabilir ya da çocuklarınız için tercihler yaparak çocuklarınızın da doğal taşın yararlarından faydalanmasını ve aynı zamanda sağlayabilirsiniz. Bu ürünler içerik ve tasarım olarak kesinlikle çocuklarınıza zarar vermeyen ürünlerdir.

Bayan Kategori

Bayan takı aksesuar ürünlerimiz her tarza hitap eden modelleri ile Osmanlı Pazar sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Birbirinden özel şık takılarımız, özel tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Kadınlara özel; bileklik modelleri, yüzükler, Alyans koleksiyonu, bayan takı setleri, muskalık-cevşen, kolye modelleri ile farklı özelliklere sahiptir. Bayan takı ürünlerimizin her biri, kendine özgü özellikleri ile göz doldurur. Özel taşlı modelleri ile daha şık takı ürünlerimiz olduğu gibi daha sade takılarımız da mevcuttur. Klasik ya da spor tarzınıza uyumlu, takı ürünlerimizden dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz. Bayan takı aksesuar ürünlerimiz, özel günlerinizde sizlere eşlik edebilir ya da her gün kullanım sağlayabilirsiniz.

Bayan Takı Aksesuar Ürünleri

Osmanlı Pazar şirketimiz online satışı ile kaliteli ve şık ürünlerini en iyi şekilde hizmetinize sunar. Erkek ve kadınlara özgü birbirinden özel çeşit ve modelleri ile her zevke hitap eden takı ürünümüze ulaşabilirsiniz. Bayan takı aksesuar ürünlerimiz; kolye, bileklik, yüzük, takı setleri ve özel anlarınız için Alyans modellerini içerir. Aynı şekilde her bir takı ürünümüzün kendi içinde farklı özellikleri ve modelleri bulunur. Kolye, yüzük ya da bileklik vb. ürünlerimizin her birini detaylı bir şekilde ilgili kategorisinden inceleyebilirsiniz. Doğal taşlı takı modellerimiz olduğu gibi daha sade modellerimizde mevcuttur. Özel tasarım ürünlerimiz ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun ödeme seçenekleri ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bayan Takı Aksesuar Modelleri

Bayan takı aksesuar ürünlerimiz ve modelleri farklı özelliklere sahiptir. Her biri ince detayları ile göz kamaştırır. Altın kaplama, gümüş kaplama ya da doğal taş işlemeli bayan takı aksesuar modelleri ile zevkinize hitap eden ürünü seçmeniz oldukça kolaydır. Bayan bileklikler, bayan kolyeler, bayan küpeler, bayan yüzükler, Nali Şerif Koleksiyonu, Alyans Koleksiyonu, bayan aksesuarlar, bayan takı setleri, Muskalık-cevşen gibi takı ürünlerimiz farklı özelliklere sahip modelleri ile hizmetinizdedir.

  •          Bayan bileklik modelleri: Gümüş bileklik, doğal taş bileklik
  •          Bayan kolye modelleri: İsim yazılı kolyeler, doğal taş kolyeler, Tiffany zincir kolye
  •          Bayan küpe modelleri: Gümüş işlemeli, doğal taş işlemeli özelliklere sahip modelleri mevcuttur.
  •          Bayan yüzük modelleri: Doğal taş işlemli yüzük modelleri
  •          Nali şerif Koleksiyonu: Yüzük modelleri, kolye modelleri; özel taş işlemeli ve gümüş, altın işlemeli ayrıcalıklı özellikleri ile farklı modelleri içerir.
  •          Bayan Alyans Modelleri: Gümüş işlemeli, altın işlemeli, doğal taş işlemeli gibi farklı özelliklere sahip Alyans çeşitleri bulunur.
  •          Bayan aksesuar modelleri: Broş modelleri, bileklik ve özel kolye modelleri şeklindedir.
  •          Bayan takı setleri: Doğal taş setler ve gümüş takı setleri.
  •          Muskalık ve Cevşen modelleri: Osmanlı Devleti armalı, gümüş işlemeli, tuğralı gibi özelliklere sahip modelleri vardır.

Bayan Takı Aksesuar Fiyatları

Osmanlı Pazar online sitemiz üzerinden, bayan takı aksesuar ürünlerimizi uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile size uygun olan ürünü kolay bir şekilde alabilirsiniz. Online sitemiz üzerinden, pratik bir şekilde sipariş verebilir ve ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Yüzük modelleri, kolye modelleri, bileklikler, Alyans modelleri ve takı setleri gibi birbirinden özel ve farklı detaylara sahip ürünlerimiz, kaliteli özellikleri ile uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Gümüş işlemeli ya da altın işlemeli veya doğal taş işlemeli gibi özellikleri kapsamında fiyatları daha yüksek ya da düşük olma özelliği değişkenlik gösterebilir. 145 TL fiyatı ile gümüş yüzük satın alabileceğiniz gibi orijinal taşlı, fakat gümüş işlemeli bir yüzüğü 339 TL fiyatına da alabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyat seçenekleri, modellerinin özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.