x

Filtre
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.

Özel Usta İşi Tesbih

El yapımı tesbih çeşitleri, usta eller tarafından tesbih malzemesinin işlenmesi ile yapılır. Özel el işçiliği ile yapılan el yapımı tesbihlerin fiyatları, normal tespihlere göre daha pahalıdır. Tesbihlerin malzemesinin türü, kalitesi ve el işçiliği gibi etkenlerin hepsi, kültürel değerini daha da artırır. Bünyemizde bulunan tespih ustaları dahilinde, sipariş üzerine tesbih modelleri el işçiliği ile yapılmaktadır. Tespih malzemesi isteğe göre değişkenlik gösterebilir. Genel olarak kullanılan tespih malzemeleri; ağaç malzemeler, hayvansal ürünler, doğal taşlar, kehribar şeklindedir. Tesbihler; farklı detay ve aksesuarlar ile değişik tesbih modellerine sahiptir. Altın kaplama, gümüş işlemeli, gümüş püsküllü, kazaz püsküllü, küre kesim gibi farklı detaylara sahip el yapımı tesbih modelleri bulunur.

Tesbih modelleri dahilinde, özel ustalarımız istediğiniz tesbih modelini sizler için yapmaktadır. Selamet Şeker, Turgay Karaman, Feyzullah Kalaycı, Ahmet Yenisu gibi tesbih ustalarımız, istediğiniz tesbih modelini size özel işlemektedir. El yapımı, özel işlemeli tesbihlerin hepsi kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir. Gümüş işlemeli, altın kaplama, püskül detayları gibi özellikleri sizlerin isteklerinize göre yapılır. Tesbih modellerimizi, sitemiz üzerinden inceleyebilir ve zevkinize uygun olan model için sipariş verebilirsiniz.

Özel Yapım Tesbih

Özel yapım tesbih modelleri, el işlemesi ile birbirinden özel çeşitlere sahiptir. Özel ustalar tarafından yapılan el yapımı tesbihlerin, malzemesi aynı olup işleme detaylarında farklılık gözlemlenebilir. Talebinize göre, dilediğiniz aksesuar ekletebilirsiniz. Ağaç tesbihler, hayvansal tesbihler, doğal taş tesbihler, kehribar tesbih modelleri, gümüş işlemeli, altın püsküllü detayları, özel yapım tesbihlerde tercih edebilir ve zevkinize uygun olan bir modeli yaptırabilirsiniz. Tesbih malzemeleri genel olarak; ağaç, hayvansal ürünler, doğal taşlar, kehribar türleri şeklindedir. Kullanılan malzemenin işlemesinde; gümüş işlemeler, altın kaplamalar gibi özellikler ile hoş görseller elde edilir.

Özel yapım tesbih çeşitleri ile sizlerde kendinize özgü tesbih modelinize kavuşabilirsiniz. Kullanılan malzemenin, tesbih ustaları tarafından işlenmesi ile tesbih modelleri ayrı bir değer kazanır. Tesbihin kültürel önemi ile ustasının işçiliği birleşir ve bambaşka bir kültürel değeri bizlere sunar. Özel el yapımı tesbihler, koleksiyonlar için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Koleksiyonlarınız dahilinde saklayabilir ya da hediye edebilirsiniz. Tesbih sevenler için özel bir hediye olacağını söyleyebiliriz. Özel işçiliğe ve el yapımı ile daha da değerlenen tesbih modelleri herkese hitap eden detaylara sahiptir. Zevkinize göre tesbih modeli tercih edebilir ve gümüş işlemeli, altın kaplama gibi detayları kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca püsküllü, kazaz püsküllü, gümüş püsküllü gibi detaylar da istediğinize göre eklenmektedir.

El Yapımı Tesbihler

El yapımı tesbihler özel işlemeleri ile hoş görsele sahiptir. Tesbih ustaları tarafından, özel işlemeler ile tesbihler sanatsal bir bakış kazanır. Gümüş işlemeli olanları, altın kaplamalı, püskül detayları ve özellikleri ile her biri farklı değer ve kültürü bizlere yansıtır. Oyma işçiliğinin hoş tasarımları ve işlemelerini bizlere sunan el yapımı tesbihler ilgi çekicidir. El yapımı özellikleri sayesinde, tesbihler daha değerli ve anlamlı bir görselliğe ve işçiliğe sahip olmaktadır. Böylece herkes kendine özgü, tarzına göre sipariş verebilir ve istediği tesbih modeline sahip olabilir. Genel tesbih modellerinde, kullanılan her türlü malzeme el yapımı özel ustalar dahilinde el yapımı tesbihlerde de kullanılmaktadır.

El yapımı tesbihler; Dar-ı Çeşmi Bülbül Selamet Şeker-usta yapımı mors dişi tesbih, Selamet Şeker usta yapımı kalem işçilikli mors dişi, Katalin tesbih Selamet Şeker yapımı, Turgay Karaman yapımı mercan ve 14 K Altın İşlemeli Fildişi Tesbih, Turgay Karaman yapımı safir- 14K Altın işlemeli fildişi gibi farklı tespih ustaları tarafından işlenen tesbih modellerimiz bulunur. Tesbih modellerimizi, ev yapımı dahil hepsini internet sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her biri kullanılan malzemesine göre, kendine özgü değerini yansıttığı gibi, işleyen ustanın değerini de bizlere sunar. El yapımı özel tesbih modelleri, geçmişte olduğu gibi günümüzde de değerini korur. Özellikle koleksiyonlar için vazgeçilmez parçalar olduğunu söyleyebiliriz.

El Yapımı Tesbih Modelleri

El yapımı tesbih modelleri; ağaç tesbihler, hayvansal tesbih modelleri, doğal taş tesbih modelleri, kehribar tesbih modelleri, Oltu tesbih modelleri, Katalin tesbih modelleri gibi farklı tesbih malzemeleri ile işlenerek yapılmaktadır. Ayrıca her biri, tesbih modelleri kapsamında farklı detay ve aksesuarlara sahiptir. Gümüş püsküllü, kazaz püsküllü, altın kaplama gibi özel detaylar ile beraber işlenmektedir.

El yapımı tesbih modelleri arasından bazıları şöyledir:

 •          Çekoslavak Katalin Tesbih Usta İşi EL Yapımı
 •          El Yapımı Hz. Muhammed s.a.v. Mühr-ü Şerif-i 925 Ayar Gümüş Kolye
 •          Oltu Tesbih el yapımı Baklava Model Tesbih
 •          Oltu Tesbih el yapımı Küre Kesim Büyük Boy Tesbih
 •          Sıkma Kehribar Tesbih El yapımı
 •          Selamet Şeker Yapımı Fildişi Çeşm-i Bülbül Gümüş İşlemeli Tesbih
 •          Selamet Şeker Usta Yapımı 99'lu Kalem İşçilikli Narçıl Tesbih
 •          Selamet Şeker Usta Yapımı Kalem İşçilikle Narçıl Tesbih
 •          Selamet Şeker Usta Yapımı Kapsül Kesim Narçıl Tesbih
 •          Turgay Karaman Yapımı Fildişi Çeşm-i Bülbül Gümüş İşlemeli Tesbih
 •          14 Ayar Altın İmame ve 24 Ayar Has Altın Kazaz Selamet Şeker Usta Yapımı Hipopotam Dişi
 •          Sarıklı Mevlevi İmame Selamet Şeker Usta Yapımı - Hipopotam Tesbih
 •          Selamet Şeker Usta Yapımı Kalem İşçilikle Narçıl Tesbih
 •          Morsözü (Bülbül tükürüğü) Selamet Şeker Usta Yapımı Kozalak İşlemeli İmame
 •          Özel Usta Yapımı - 99'lu Yeşil Sıkma Kehribar Tesbih
 •          Feyzullah Kalaycı Usta Yapımı - Çok Eski Hareli Şamdan Altlığı Katalin
 •          Turgay Karaman Yapımı - Oyma İmameli Kuka Tesbih
 •          Ahmet Yenisu Usta Yapımı -Nakşibendi Sarık Model Sıkma Kehribar Tesbih

El Yapımı Tesbih Fiyatları

El yapımı tesbih fiyatları, özel usta el işçiliği olduğundan dolayı daha yüksek fiyatlara sahiptir. Fakat, her bütçeye hitap eden farklı modelleri de mevcuttur. Fiyatları; 330 TL ile 10 bin TL arasında değişmektedir. El yapımı tesbihlerin her biri, özel işlemesi ile birbirinden güzel görselliğe sahiptir. Gümüş işlemeli, altın kaplama gibi işleme detayları ve kullanılan malzemesinin özelliği kapsamında, fiyatları değişkenlik gösterir. Fiyat seçenekleri ürün özellikleri ve ustasına göre farklılık göstermektedir. Ödeme seçenekleri doğrultusunda, dilediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz. El yapımı tesbih fiyatları; tesbih malzemesi, özel ustası ve ürün detayları dahilinde belirlenmektedir.

Tesbih modellerinin her biri kendine özgü anlam ve değere sahiptir. İnternet sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde, el yapımı ve diğer tesbih modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ağaç tespihler, hayvansal tesbihler, doğal taş tesbihler, kehribar tesbihler gibi çeşitli malzemelerden hazırlanan tesbih modellerimiz vardır. Her birinin kendine özgü değeri ile usta el yapımı özelliklere sahiptir. Özel el yapımı tesbihlerin, diğerine göre özelliği ise dilediğiniz şekilde tesbih modelini, istediğiniz aksesuar ve detaylar dahilinde sahip olabilirsiniz. Özel tesbih ustaları dahilinde, kullanılan malzemeler; doğal taşlar, kehribar, ağaçlar, Oltu taşı gibi değerli malzemelerin her biri daha da değerlenmektedir. Sizlerde zevkinize uygun şekilde sipariş verebilir ve isteğinize uygun şekilde özel el işçiliğe sahip işlemeli tesbih modelinize kavuşabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden, tesbih modellerinin görsellerini detaylı bir şekilde incelemeniz mümkündür.

Özel Usta İşi Tesbih Modelleri

Güvenilir, hızlı alışveriş yapılmasını sağlayan adresler aracılığıyla özel usta işi modellerden yararlanabilirsiniz. Özel tasarım olan, lüks ve çok yüksek değere sahip materyallerin kullanıldığı tesbihler arasında orijinal damla kehribar grup sallama tasarımı bulunuyor. Ayrıca usta işi katalin özel seri tasarımları, usta işi arpa kesim orijinal damla sistemli kehribar modelleri, fildişi materyalle üretilen oyna imameli usta işi tesbih de sipariş edebilirsiniz.

Site bünyesinde tüm ürünler için her zaman çok düşük fiyatlarla siparişlerinizi verebileceğiniz gibi, sitedeki indirimleri de kaçırmamalısınız. Eğer özel olarak ürünlerine ulaşmak istediğiniz bir usta bulunuyorsa, resmi sayfanın sol üst kısmında yer alan arama bölümüne direkt olarak ustanın adını yazarak tesbih modellerini belirleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.