WhatsApp

Erkek Bileklik

240 adet ürün var.

Erkek Bileklik

Osmanlı Pazar online takı ve aksesuar ürünlerimiz ile her zevke hitap eden modellerimiz bulunur. Kadın ve erkeklere özel kategori seçeneklerimiz ile sizlerde kendinize uyumlu olan ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Erkek bileklik ürünlerimiz ve modellerimizde bunlardan biridir. Erkeklere özgü bileklik ürünlerimiz; doğal taşlı, fasetl...

Erkek Bileklik

Osmanlı Pazar online takı ve aksesuar ürünlerimiz ile her zevke hitap eden modellerimiz bulunur. Kadın ve erkeklere özel kategori seçeneklerimiz ile sizlerde kendinize uyumlu olan ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Erkek bileklik ürünlerimiz ve modellerimizde bunlardan biridir. Erkeklere özgü bileklik ürünlerimiz; doğal taşlı, fasetli kesim, düz kesim, Göktürkçe yazılı, deri, gümüş işlemeli, ay yıldız motifli, damla kehribar, kartal motifli gibi daha farklı özelliklere sahip modelleri içerir. İlgili kategoriden ürünlerimizi inceleyebilir ve zevkinize uyumlu ürünümüzü seçebilirsiniz.

Erkek Bileklik Ürünleri

Erkek bileklik ürünleri, doğal taş işlemeli ve farklı kesim özellikleri ile şık tasarımları sizlere sunar. Özel motifleri ve gümüş ya da deri özellikleri ile daha sayısız özelliklere sahip modelleri hizmetinizdedir. Kırmızı akik taşı bileklik kırmızın güzelliğiniz sunarken, Ametist taşlı gümüş bileklik morun canlılığını gözler önüne serer. Bileklik modelleri yapıldığı doğal taş özelliğine göre farklı renklere sahiptir. Her biri şık tasarımlarıyla göz kamaştırır. Ayrıca bileklik ürünlerimiz; anlamına göre tercih edeceğiniz doğal taşı, rahatlıkla üzerinizde taşımanıza yardımcı olacak bir üründür.

Erkek Bileklik Modelleri

Erkek özgü farklı takı aksesuar ürünlerimizden biri de erkek bileklik modellerimizdir. Tarzınıza ve zevkinize göre, bileklik modellerimizden herhangi birini günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal taşların mistik gücüne inananlar içinde, bileklik aksesuarı oldukça uygun bir seçim olabilir. Doğal taşlardan oluşan bileklik modellerimiz, gümüş ya da altın işlemeli özellikleri ile şık detayları sizlere sunar. Ayrıca düz kesim ya da fasetli kesim özelliği ile farklı detaylara sahiptir. Göktürkçe Türk yazılı modelleri ile Ay yıldız motif üzerine Göktürkçe yazılı modelleri de bulunur.

Erkek Bileklik Fiyatları

Erkek bilekliklerin yapıldığı doğal taşlara göre fiyatları da değişkenlik gösterir. Ayrıca fiyatını etkileyen bir diğer unsurda, altın ya da gümüş işlemeli olmasıdır. Örneğin; doğal yeşil akik taşlı bileklik modelimiz, 70 TL fiyata sahiptir. Aynı şekilde damla kehribar taşlı bileklik modeli 455 TL fiyatı ile hizmetinizdedir. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile sitemiz üzerinden pratik bir şekilde online sipariş verebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 240 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası