x
Filtre
Toplam 379 ürün görüntüleniyor.

Dualı Yüzük

Dualı Yüzük modelleri özellikle erkekler için tercih edebileceğiniz en güze hediye seçeneklerinden biri. Sizler de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için şık ve anlamlı bir hediye arıyorsanız tercihinizi dualı yüzük modellerinden yana kullanabilirsiniz. Dualı yüzük modeller son dönemlerin en popüler aksesuarlarından biri. Tarzınızı oluşturabileceğiniz ve anlamı ile de kendinizi huzurlu hissedeceğiniz dualı yüzük çeşitleri içerisinden beğendiğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz.

Dualı Gümüş Yüzük Modelleri

Dualı yüzük modelleri içerisinden özellikle gümüş olanlar daha fazla tercih edilmektedir. Gümüş yüzükler içerisindeki elementlerden dolayı kişinin daha sakin kalmasına yardımcı olur. Aynı şekilde dualı yüzük taşımak da sizi gün içerisindeki stresten ve kötü enerjilerden koruyacaktır.

Dualı yüzük taşımak oldukça kutsaldır. Bunun için de taşımış olduğunuz aksesuarların İslami kutsal kavramlar olduğunu bilerek ve hürmet ederek dualı yüzük çeşitlerini takmalısınız.

Akik Taşlı Dualı Yüzük Modelleri

Akik taşı insanın enerjisinin dengelenmesi için ve daha sakin bir ruh halini koruması için en etkili olan doğal taşlardan biridir. Bununla birlikte akik taşlı dualı yüzük modelleri de sürekli olarak taşındığı zaman manevi olarak insana büyük bir huzur vermektedir. Akik taşlı dualı yüzük taşımak gerginliğin azaltılmasını sağlarken aynı zamanda bedene de enerji vermektedir. Nazar dualı akik taşlı yüzük modelleri ile sizler de tarzınızla fark yaratabilirsiniz. Akik taşı üzerine sadece el işçiliği ile özel olarak işlenen dualar sizler için de en kutsal aksesuarlardan biri olacak.

Nazar Dualı Yüzük Modelleri

Nazar dualı yüzük modelleri en çok tercih edilen modellerden biridir. El yazması olarak ve tamamen el işçiliğine sahip olan nazar dualı yüzük modelleri içerisinden gümüş olanları tercih edebilirsiniz. Oldukça şık ve gösterişli bir tasarıma sahip olan Nazar Dualı yüzük modelleri hem erkekler hem de kadınlar için farklı tasarımlar ile hazırlanmaktadır. Beğendiğiniz bir modele sahip olan Nazar Dualı yüzük modelleri ile artık sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunabilirsiniz.

Kişiliğinizi Yansıtan Dualı Yüzük Çeşitleri

Taşıdığınız aksesuarlar sizler farkında olmasanız da sizin sadece tarzınızı değil kişiliğinizi de yansıtmaktadır. Dualı yüzük modelleri ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri çekebileceğiniz göz alıcı tasarımlara sahiptir. Sizler de kendinizi huzurlu ve güvende hissettiğiniz duanın yazılı olduğu yüzüğü sürekli olarak üzerinizde taşımanın huzurunu yaşayabilirsiniz. İslami yüzükler oldukça dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Temiz ve titiz bir kullanım gerektiren dualı yüzük modelleri ile sizler de tarzınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dualı Yüzük Modelleri

Erkek aksesuarı kategorisinde en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında dualı yüzük tasarımları bulunmaktadır. Özünü bulmak ve kendinizi manevi olarak daha güvende hissetmek sizler de huzur bulduğunuz dualı yüzük modelini tercih edebilirsiniz. Doğal taşlar üzerine veya gümüş üzerine el işçiliği ile özel olarak tasarlanmış dualı yüzük modelleri en çok sevdiğiniz aksesuarlarınızdan biri olacak. Mührü Şerif, Kelime-i Tevhid, Hz. Süleyman Mührü, Zülfikar Kılıcı, Nazar Duası, Nali Şerif tasarımlı dualı yüzük modelleri en çok tercih edilen yüzük çeşitleri arasında yer almaktadır.

Dualı Yüzük Takmak

Dualı yüzük takmak ile ilgili pek çok kişinin merak ettiği sorulardan biri de sürekli üzerinde yüzüğü taşımanın günah olup olmadığıdır. Yüzüğünüzü parmağınızdan hiç çıkartmamak üzere taşımanız duanın etkisi ile sizleri de rahatlatacaktır. Ancak tuvalet ihtiyacınız için yüzüğü dilerseniz çıkartarak cebinize koyabilirsiniz. Bunun dışında dualı yüzük taşımanın herhangi bir olumsuz durumu bulunmamaktadır. Aksine dualı yüzük taşımak sizleri sakinleştirecek ve manevi olarak rahatlatacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.