WhatsApp

Ceyd Taşı

10 adet ürün var.

Ceyd Taşı

Ceyd taşı kullanımıyla tasarımı yapılan, desenleri ve görünümü itibariyle binlerce müşterinin isteklerine uygun olan ürün için sipariş verebilirsiniz. İndirimli fiyatlar belirlenmesinin yanı sıra, müşterilerin taleplerine uygun şekilde ceyd taşının faydalarından kısa sürede ve uzun vadeli olacak şekilde yararlanabilirsiniz. İyileştiric...

Ceyd Taşı

Ceyd taşı kullanımıyla tasarımı yapılan, desenleri ve görünümü itibariyle binlerce müşterinin isteklerine uygun olan ürün için sipariş verebilirsiniz. İndirimli fiyatlar belirlenmesinin yanı sıra, müşterilerin taleplerine uygun şekilde ceyd taşının faydalarından kısa sürede ve uzun vadeli olacak şekilde yararlanabilirsiniz. İyileştirici ve gerginlik giderici etkileri nedeniyle her bir müşterinin isteklerine göre yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Ceyd Taşı Özellikleri

En dikkat çeken özelliklerinin başında böbrek ve sindirim rahatsızlıklarının giderilmesi olarak tanımlanması nedeniyle Ceyd taşı yoğun ilgi görüyor. Sadece sağlık etkileri nedeniyle değil, direkt olarak safra kesesi hastalıkları için de son derece faydalıdır. Ayrıca toksinlerin ve zararlı maddelerin vücuttan atılması için de olumlu etkileri bulunur. Dengeleyici ve iyileştirici etkileri, hem duygusal hem de sağlık açısından size uzun vadede son derece fayda sağlayacaktır.

Ceyd Taşlı Ürün Fiyatları

Ceyd taşı kullanılarak müşterilerin taleplerinin karşılanabileceği ve her bir yüzüğün, kolyenin, tespihin tasarımının yapılabileceği şekilde hizmet verilebilen model bulunuyor. Ceyd taşı hem müşterilerin isteklerine göre tasarım itibariyle son derece kaliteli olduğunu belli eden hem de müşterilerin direkt olarak indirimli fiyatlardan yararlanabileceği yapıya sahip olan bir ürün tipidir. Osmanlı Pazar bünyesinde ceyd taşı ile satışı yapılan, özelliklerini doğal taş kategorisinde detaylı olarak öğrenebileceğiniz yüzlerce model bulunuyor. Faydalarının ve etkilerinin kısa süre içerisinde ortaya çıkabileceği bilinen bu ürünlerde 200 Türk Lirası ortalama ücretlerle sipariş verebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 10 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası