WhatsApp

Labradorit Taşı

9 adet ürün var.

Labradoit Taşı

Labradoit taşı kullanılarak gerçekleştirilen her bir işlem için özel olarak mobil cihazlardan ve bilgisayardan web sitesi bünyesinde sipariş verme fırsatınız bulunuyor. Osmanlı Pazar web sitesinde de labradoit taşı son derece yaygın bir şekilde yer alan, onlarca ürünle siparişin verilebilir olmasını sağlayan taş olduğu için dikkat...

Labradoit Taşı

Labradoit taşı kullanılarak gerçekleştirilen her bir işlem için özel olarak mobil cihazlardan ve bilgisayardan web sitesi bünyesinde sipariş verme fırsatınız bulunuyor. Osmanlı Pazar web sitesinde de labradoit taşı son derece yaygın bir şekilde yer alan, onlarca ürünle siparişin verilebilir olmasını sağlayan taş olduğu için dikkat çekiyor.

Labradoit Taşı Özellikleri

Labradoit taşı için ortaya çıkan ve bugüne kadar tespit edilen etkilerin her biri direkt olarak taşın dengeleyici ve iyileştirici özellikleriyle özdeşleştirilmiştir. Kullanıcıları tarafından direkt olarak akciğer bölgesi ve solunum yollarının geneline yönelik rahatlatıcı bir etkiye ulaştıklarıyla ilgili yorumlar yapılıyor. Aynı zamanda direkt olarak sindirim sisteminin iyileşmesi ve çok daha başarılı bir şekilde çalışarak PMS problemleri olmaksızın vücudun normal işleyişini sürdürmesi sağlanır. Bağışıklık sisteminin son derece güçlü bir hal alması ve sürekli olarak hasta olunmasının engellenmesi sağlanır. Zihinsel destek ve netlik sayesinde çok daha mantıklı düşünmeye başlar ve stresle karşılaştığınızda olumsuz etkileri yaşamadan süreci atlatabilirsiniz.

Labradoit Taşlı Ürün Fiyatları

Gün içerisinde direkt olarak Osmanlı Pazar güvencesiyle, garantili ve doğal taş olduğu net olarak tanımlanabilen her bir ürünü satın alabilirsiniz. Labradoit taşı da müşteriler tarafından tek başına kolye olarak veya dizi halinde, diğer aksesuarlar olacak şekilde satın alınabilen doğal taşlardan sadece bir tanesidir. Fiyatları ise ortalama 100 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Daha az
Daha fazla
1 - 9 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 9 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası