x
Filtre
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Krizopras Taşı

Krizopras Taşı, sakinleştirici ve iyileştirici özelliği yüksek olması ile bilinen doğal taşlar arasında yerini alır. Akik ve İnci taşı kadar günümüzde henüz yaygınlaşmaya başlamış olmasa da etkileri ve şık duruşu ile en az diğer doğal taşlar kadar şık ve faydalı bir doğal taştır. Bu özellikleri doğrultusunda hem kadın hem erkekler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Parlak bir görünüme sahip olması, etki alanının geniş ve etki günün yüksek olması sayesinde gücü ve dengeleyici etkisi ile kullanıldığı, takı, aksesuar ve süs eşyaları gibi tüm ürünlerde de kullanıcılarına etkisini kısa sürede gösterir. Siz de kategorimizi inceleyerek bu şık ve kusursuz tasarımları hemen inceleyebilirsiniz.

Krizopras Taşı Faydaları

Ruha iyimserlik ve neşe verdiği bilinen krizopras taşı, tüm iyi duyguları insan psikolojisine empoze eden bir doğal taştır. Çakraları düzenleyip geliştirdiği için insan ruhundaki sinirli olma halini kısa sürede ortadan kaldırır. Psikolojik sorunlardan dolayı cinsel hayatından sorun yaşayan kişilerin cinsel yaşamındaki sorunlarını atlatmasına doğrudan yardımcı olur.

Genel olarak tüm ruhsal sorunlara iyi gelen ve son zamanlarda fazlasıyla rağbet görmeye başlayan krizopras taşı ile özel olarak tasarlanarak tamamen doğal taş ile üretilmiş ürünleri kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Bu modeller hem kendiniz hem de değer verdikleriniz için en özel ve en sağlıklı hediye alternatiflerinin başında geliyor. Sizler de hemen kategorimize göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.