WhatsApp

Krizopras Taşı

3 adet ürün var.

Krizopras Taşı

Sakinleştirici ve iyileştirici etkilerinden dolayı doğal taşların bugüne kadar en çok dikkat çeken çeşitleri arasında krizopras taşı adına da rastlanabiliyor. İnci ve akik kadar çok sık duyulmuyor olsa da, etkileri itibariyle hem pek çok taştan çok daha hızlı sonuç alınmasını sağlıyor hem de iyileştirici olduğu için ilgi görmeye d...

Krizopras Taşı

Sakinleştirici ve iyileştirici etkilerinden dolayı doğal taşların bugüne kadar en çok dikkat çeken çeşitleri arasında krizopras taşı adına da rastlanabiliyor. İnci ve akik kadar çok sık duyulmuyor olsa da, etkileri itibariyle hem pek çok taştan çok daha hızlı sonuç alınmasını sağlıyor hem de iyileştirici olduğu için ilgi görmeye devam ediyor.

Krizopras Taşı Özellikleri

Ürün yapısı itibariyle hem parlak hem de enerjisini bakıldığı anda fark ettirebilen Krizopras taşı için özellikle de güç verici ve dengeleyici etkilerinden yararlanmak için kullanabilirsiniz. Direkt olarak bağışıklık sisteminin güçlenmesi, hastalıklar karşısında çok daha dirençli ve güçlü kalınmasını sağlar. Bunun yanı sıra zihnen ve fiziksel olarak büyüme, gelişme ve olgunlaşma dönemlerinin daha net etkiler göstererek ortaya çıkmasını destekler. Duygusal sağlığın desteklenmesi, sinir ve stres gibi durumların net olarak yönetilebilir hale gelmesi için olumlu etkilere sahip oluyor. Sağlık açısından net bir şekilde görülen ararlarına ek olarak, duygusal sağlığın ve fiziksel iyileşmenin de her türlü rahatsızlık için hızlı sonuçlanması açısından önemi büyüktür.

Krizopras Taşlı Ürün Fiyatları

Krizopras taşı kullanılmış ve bu şekilde üretilmiş olan yüzlerce farklı aksesuar ile takı ürünün siparişlerini ortalama 150 Türk Lirası olacak şekilde belirlenen seçeneklerle verebilirsiniz. İndirimler ve özel kampanyalar sayesinde de bu malzemenin kullanıldığı kolyeler, takılar ve aksesuarlar için sepete ekleyerek satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 3 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 3 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası