Çevrimdışı

Firuze Taşı

114 adet ürün var.

Firuze Taşı

Düşük fiyatlarla müşterilerin isteklerine uygun şekilde yüzlerce farklı ürünle birlikte satışları süren firuze taşı için uygun fiyatlarla yüksek stoklardan yararlanabilirsiniz. Her bir ürün uzun süredir web sitesi olan Osmanlı Pazar bünyesinde satılmaya devam ediliyor. Kargoyla adresinize gönderilecek olan ürünlerde kargolar özel kut...

Firuze Taşı

Düşük fiyatlarla müşterilerin isteklerine uygun şekilde yüzlerce farklı ürünle birlikte satışları süren firuze taşı için uygun fiyatlarla yüksek stoklardan yararlanabilirsiniz. Her bir ürün uzun süredir web sitesi olan Osmanlı Pazar bünyesinde satılmaya devam ediliyor. Kargoyla adresinize gönderilecek olan ürünlerde kargolar özel kutularla temin edilebilir olması nedeniyle, takılara ve aksesuarlara hiçbir zarar gelmiyor.

Firuze Taşı Özellikleri

Turkuaz olarak da tanımlanan firuze taşı için direkt olarak en dikkat çekici özellikler arasında dostluk taşı olma özelliği gösteriliyor. Ayrıca iletişimi destekleyici, sadakati ve dostluğu iyileştirici yapısı nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Akıl ve mantık gücünün iyileştirilmesi ve gelişmesi için başarılı bir etkisi bulunuyor. Kaygıların giderilmesi, stres giderici yapısı ve migrenin geçirilmesi için son derece kullanışlıdır. Yüzük, kolve ve bileklik olarak hem kullanışlı hem de uzun vadede sağlık açısından iyileştirici bir etkiye sahip olması nedeniyle yoğun ilgi gösteriliyor. Bilim adamları da Firuze taşının bir hayli kullanışlı olduğuyla ilgili görüşleri, bu taşın öksürüğü geçirdiğinin de doğrulanmasını sağlıyor. Kan dolaşımına da olumlu etkileri bulunan bir taştır.

Firuze Taşlı Ürün Fiyatları

Satın almak istediğiniz turkuaz – firuze taşlı ürünler için ortalama 150 Türk Lirası olarak belirlenen ödemeyi yapmanız yeterli olacaktır. 50 TL ila 600 TL arasında değişiklik gösteren fiyatların da bulunduğu yüzlerce ürünle hizmet verilmeye devam ediliyor olması da firuze taşına olan ilginin artmasına yol açıyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 114 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası