x
Filtre
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Limon Kuvars Taşı

Limon Kuvars Taşı, mutluluk ve başarıyı çağıran ve stresi tamamen sizden uzaklaştıran doğal ve faydaları oldukça fazla olan doğal taşlardan birisidir. “ Sarı Kuvars” olarak da bilinen bu taş, size pozitif yaşam enerjisi sunarak daha mutlu, kaygılarınız olmadan stressiz bir yaşamın kapılarını aralar. Doğada soluk sarı renkte bulunmakla birlikte oldukça nadir görülen bir doğal taştır.

Opak, saydam ya da yarı saydam gibi farklı şekillerde bulunan limon kuvars taşı nın özellikle saydam olanları son derece kıymetli taşlar arasında yerini alır. Açık sarı rengini tamamen oluştuğu ortamdaki fiziksel koşullardan ötürü almaktadır. Bu sayede tamamen doğal ve etkili bir özelliğe sahip olmaktadır.

Limon Kuvars Ne İşe Yarar?

Doğal sarı rengine sahip olmasından da anlaşılabileceği gibi limon kuvars taşı; pozitif enerji, iyimserlik ve yaratıcılık taşıdır. Ayrıca sarı renginin iletişimi ve mutluluğu simgelemesi bu taşın iletişim kolaylığı ve mutluluk getirdiği de bilinmektedir. İletişim sırasında bu taş ile temas ettiğinizde konuşmalarınız net ve kararlı bir hal alacaktır.

Limon kuvars, ortamdaki dikkatinizi dağıtan tüm öğeleri filtreler. Bu özelliği sayesinde meditasyonda da faydalı olan bir doğal taştır. Kolye, küpe ve bileklik gibi takı ve mücevher tasarımında kullanılır. Şık görünümü ile bu tasarımlar özellikler kadınları cezbeden modeller olmaktadır. Sizler de her kombine uyum sağlayan sağlıklı ve şık tasarımları incelemek için kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.