WhatsApp

Zultanit Taşı

38 adet ürün var.

Zultanit Taşı

İndirimli doğal taş satışlarının yapıldığı Osmanlı Pazar bünyesinde her bir ürün için sakinleştirici, stres giderici, mutluluğu destekleyici ve öfkenin ortadan kalkmasını sağlayan özellikleri inceleniyor. Her bir müşteri hem mutlu olmak için hem de daha stressiz bir şekilde yaşayabilmek için kolyeleri, bileklikleri ve diğer takılar...

Zultanit Taşı

İndirimli doğal taş satışlarının yapıldığı Osmanlı Pazar bünyesinde her bir ürün için sakinleştirici, stres giderici, mutluluğu destekleyici ve öfkenin ortadan kalkmasını sağlayan özellikleri inceleniyor. Her bir müşteri hem mutlu olmak için hem de daha stressiz bir şekilde yaşayabilmek için kolyeleri, bileklikleri ve diğer takıları Osmanlı Pazar bünyesinde değerlendirmeye devam ediyor.

Zultanit Taşı Özellikleri

Zultanit taşı sayesinde huzurlu bir şekilde uyku geçirebilir, kabus görmeden ve tüm rüyalarınızı hatırlayarak bu taştan faydalanabilirsiniz. Diaspor olarak tanımlanan zultanit taşı sayesinde stresin kısa sürede ortadan kalkması için gerekli olan kullanımı her türlü ürünle sağlayabilirsiniz. İstediğiniz her zaman için baş ağrılarıyla karşılaşmamak ve solunum yolu sorunları yaşamamak için, diğer taşlarla birlikte zultanit taşını kullanabilirsiniz. Bu sayede hızlı sonuç alabilecek, özellikle vücudunuzda kas problemlerinin ve göğüs ağrılarının ortaya çıkmasının önüne geçebileceksiniz. Boğaz ağrıları, kemik ağrıları, huzursuzluk, gerginlik, aşırı sinir ve stresten kaynaklanan etkilerden kurtulmak için de bu taşı değerlendirebiliyorsunuz.

Zultanit Taşlı Ürün Fiyatları

Zultanit taşı sayesinde her bir doğal taşa ilgi gösteren kişiye uygun şekilde kişiselleştirilmiş modellerde de hizmet verilmeye devam ediliyor. İsminizi veya istediğiniz farklı bir şeyi yazdırabileceğiniz kolyeler olduğu gibi, taşlar üzerine özel işlemelerin yapılmasını sağlayan çalışmalar da sürdürülüyor. Her bir müşterinin memnun olması için zultanit taşının kullanıldığı yeni modellerde ortalama 300 Türk Lirası fiyat ortalamasıyla siparişler verilebiliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 38 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 38 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası