x
Filtre
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Akua Marin Taşı

Akua Marin Taşı, faydaları saymakla bitmeyen doğal taşlardan bir tanesidir. Faydaları ile bilinen akuamarin taşı, hem kadın hem de erkeklerin severek kullandığı takılarda tercih edilen önemli doğal taşlardan birisidir. İnsan vücuduna birçok faydası olan bu doğal taş, öncelikle sindirim ve solunum sistemi sağlığının tedavisinde etkili bir taştır.

İlgi çekici rengi ile gözleri üzerine çekmekle birlikte vücuttaki beze ve ur oluşumlarının yok olmasına yardımcıdır. Ayrıca kişinin ruhundaki sıkılgan ve kötü enerjisi vücut dışına atar, neşe ve pozitiflik kazandırır. Sizler de bu doğal taşın faydalarından yararlanabilmek için üretilen farklı modeller içerisinden tarzınıza en uygun takı ve aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Hem Estetik Hem Sağlıklı: Akua Marin Taşı

Hoş rengi ve estetik yapısı ile takı ve aksesuar severlerin en sevdiği doğal taşlardan birisi olan akua marin taş faydalarından birisi de alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olmasıdır. Zihninizi ve bedeninizi güçlendirirken tembellikten arındıran doğal taş, farklı modeller ile sizlere bu kategori içerisinde sunulmaktadır.

Akua Marin taşı ile tamamen doğal olarak üretilen takı ve aksesuarların başında bileklik modelleri gelir. Bileklik modellerinin yanı sıra aynı zamanda kategorimiz içerisinde bu doğal taş ile üretilmiş son derece şık olan küpe, yüzük ve kolye modelleri bulmanız da mümkündür. Sizler de bu şık modeller arasından hem estetik hem de sağlıklı tercihler yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.