WhatsApp

Ametist Taşı

92 adet ürün var.

Ametist Taşı

Ametist taşı kullanılarak tasarlanan, desenleri ve ürün özellikleri hakkındaki her bir bilginin güncel site bünyesinde elde edilebilir hale gelmesini sağlayan yayınlar yapılıyor. Doğal taşlar kategorisinde ametist taşı seçimini yaptıktan sonra, sadece bir ürün tipi için değil, her bir takı ve aksesuar için direkt olarak bu materyald...

Ametist Taşı

Ametist taşı kullanılarak tasarlanan, desenleri ve ürün özellikleri hakkındaki her bir bilginin güncel site bünyesinde elde edilebilir hale gelmesini sağlayan yayınlar yapılıyor. Doğal taşlar kategorisinde ametist taşı seçimini yaptıktan sonra, sadece bir ürün tipi için değil, her bir takı ve aksesuar için direkt olarak bu materyalden üretilme durumlarına göre yararlanabiliyorsunuz.

Ametist Taşı Özellikleri

Mor yoğunlukta olan ametist taşı özellikle uykusuzluk yaşayanlar tarafından sıkça tercih edilir. Alerjisi bulunanlar tarafından, göz hastalıkları olanlar ve astımı olanlar için olumlu etkileri bulunur. Ayrıca depresyonda olan ve depresyondan kaçınmak isteyen kişiler tarafından da tercih edilir. Kötü hislerin giderilmesi ve negatif enerjinin kovulması için de büyük bir öneme sahiptir.

Ametist Taşlı Ürün Fiyatları

Ametist taşı kullanılarak tasarlanan yüzlerce adet ürün, çok sayıda sayfada yayınlanıyor ve hangilerinin stokta yer alıp hangilerinin yer almadığıyla ilgili güncel bilgilere de web sitesinden erişilebiliyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca ametist de dahil olmak üzere pek çok farklı doğal taş aracılığıyla sipariş verme olanağına sahip olacak, istediğiniz her zaman için güvenli bir şekilde kartla veya kapıda ödeme yöntemiyle tüm ürünleri temin edebileceksiniz.

İndirimli fiyatlarının belirleniyor olması da bu ürün tiplerinin her birinin yoğun ilgi görmesinin temel nedenidir. İstediğiniz her zaman için mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, düşük fiyat ortalamasıyla, 200 ila 300 TL arasındaki ücretlerle her bir ürünü temin edebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 92 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası