x
Filtre
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Sitrin Taşı

Sitrin Taşı, sarı renkte kuvars grubu doğal taşlar arasında yer alır. Demir yönünden son derece zengin olan sitrin, sarı rengini de içerisindeki demir mineralinden almıştır. Bu nedenle de şık ve estetik görünümünün altında ciddi bir sağlığa fayda gösteren potansiyeli mevcuttur. Çünkü içerisindeki zengin demir sayesinde sağlığınıza birçok fayda sağlayan taştır.

sitrin taşı Tüccar taşı olarak da bilinir ve yanında taşıyan kişiye bereket getirdiği bilinmektedir. Demir mineralinin yanı sıra oksijen, silisyum, sodyum, kalsiyum, lityum ve magnezyum gibi sağlığınıza iyi gelecek mineraller içerir. Uzun süreli kullanım için düzenli olarak toprağa gömerek temizlediğiniz takdirde kullanım süresi daha uzun, faydaları daha fazla olacaktır.

Sitrin Taşı Özellikleri

Sitrin taşı kategorimizde tamamen doğal olarak üretilmiş özel tasarım olan kolye, küpe, yüzük, bileklik ve tesbih tasarımları mevcuttur. Bu modeller arasından kendiniz için eşsiz tercihler yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sizin için değerli olan kadın ve erkek sevdiklerinize de isabetli ve şık tercihler yapabilirsiniz.

Temas ettiğiniz halde size mutluluk ve neşe veren sitrin taşı, bulunduğunuz ortamda bulunan radyasyonu temizleyen bir taştır. Kötü alışkanlık ve bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlarken aynı zamanda üzerinizdeki kötü enerjiyi atarak etrafa pozitif bakış açısı ile bakmanızı sağlar. Sindirim ve dolaşım sistemi sağlığına birebir iyi gelen sitrin taşı, aynı zamanda kadınların menopoz dönemi sorunlarına da birebir iyi geldiği bilinen değerli ve sağlıklı taştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.