WhatsApp

Sitrin Taşı

24 adet ürün var.

Sitrin Taşı

Saflığın ve iyileştirici etkinin en güzel sonuç verdiği taşlar arasında gösterilen sitrin taşı sayesinde özellikle iyileştiriciliğini vücut genelinde hissetmek mümkün oluyor. Osmanlı Pazar güvencesiyle tamamen doğal ve özel olarak temin edilmiş olan taşlar için siparişleri çok düşük ücretler karşılığında verebilirsiniz. Kredi kartıyl...

Sitrin Taşı

Saflığın ve iyileştirici etkinin en güzel sonuç verdiği taşlar arasında gösterilen sitrin taşı sayesinde özellikle iyileştiriciliğini vücut genelinde hissetmek mümkün oluyor. Osmanlı Pazar güvencesiyle tamamen doğal ve özel olarak temin edilmiş olan taşlar için siparişleri çok düşük ücretler karşılığında verebilirsiniz. Kredi kartıyla satın alma seçeneğine ek olarak, destekleyici ve düzenleyici etkileri bulunan taşı kapıda ödeme yöntemiyle de temin etme olanağınız bulunuyor.

Sitrin Taşı Özellikleri

Sitrin taşı sayesinde vücudunuzda ağrı hissettiğiniz herhangi bir yerdeki ağrı oluşumunun kısa süre içerisinde geçmesi mümkün olacaktır. Hissizlik, uykusuzluk, özgüvensizlik, kötü rüya görme ve hiçbir zaman için dinç şekilde uyanamama problemlerinin de ortadan kalkması için büyük bir etkisi bulunuyor. çok kısa süre içerisinde vücudunuza olumlu etki etmeye başlayacak olmasının yanı sıra, kan yapımında ve kan dolaşımında da vücudunuza olumlu yapısı sayesinde katkı sağlayacaktır. Pozitif düşünmeyi desteklerken, özgüvenli olmanızı ve çok daha dinç hissetmenizi sağlamasından ötürü daha mutlu olmanızın temelini oluşturacaktır. Aynı zamanda bereket vermesi ve iyi ilişkiler kurmayı desteklemesi de bu taş için herkes tarafından ilginin artmasının temel nedenleridir.

Sitrin Taşlı Ürün Fiyatları

Sitrin taşı kullanılmasıyla birlikte hem kolyelerde hem de çeşitli ürünlerde onlarca model için yeni malzemeler ve fiyatlar sayesinde seçeneklerin arttırılabilir olması sağlandı. Türkiye geneline ise ortalama 250 Türk Lirası ücreti bulunan bu taşlı aksesuarların dağıtımı yapılmaya devam ediliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 24 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 24 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası