WhatsApp

Dumanlı Kuvars Taşı

23 adet ürün var.

Dumanlı Kuvars Taşı

Dumanlı kuvars taş için siparişlerinizi Osmanlı Pazar ile verebilir, iyileştirici ve sakinleştirici özellikleriyle ilgi gören doğal taşlı ürünleri satın alabilirsiniz.

Dumanlı Kuvars Taşı Özellikleri

Dumanlı kuvars taşı özellikle iyileştirici yapısı nedeniyle herkes tarafından en çok ilgi gösterilen taşlardan biri olarak tanı...

Dumanlı Kuvars Taşı

Dumanlı kuvars taş için siparişlerinizi Osmanlı Pazar ile verebilir, iyileştirici ve sakinleştirici özellikleriyle ilgi gören doğal taşlı ürünleri satın alabilirsiniz.

Dumanlı Kuvars Taşı Özellikleri

Dumanlı kuvars taşı özellikle iyileştirici yapısı nedeniyle herkes tarafından en çok ilgi gösterilen taşlardan biri olarak tanımlanıyor. Korkutucu rüyaların görülmesini engellemek ve huzurlu bir uyku çekmek isteyenler tarafından tercih edilen bir taştır. Ayrıca pozitif enerjiyle yaşamınızı sürdürmenizi ve çevrenizden negatif enerjilerin atılmasını sağlayan yapısı nedeniyle de büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca direkt olarak yoğun bir ağrıyla karşılaşılan bölgenin üzerinde bulundurulduğunda, ağrının hızlı geçmesini desteklediği düşünülüyor. Ayak hastalıkları ve stres giderilmesi açısından da herkes tarafından dumanlı kuvars taşına ilgi gösteriliyor.

Dumanlı Kuvars Taşlı Ürün Fiyatları

Bazı müşteriler direkt olarak taşların nasıl göründüğüyle ilgileniyor olsa da, bazıları ise direkt olarak taşların özelliklerini inceleyerek dizi halinde veya özel ürünler halinde satın almaya devam ediyor. Osmanlı Pazar güvencesi sayesinde siz de istediğiniz tüm dumanlı kuvars taşı bulunan ürünler için, doğal taş kategorisinde yapacağınız aramayla sipariş verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürün stoklarda bulunmuyorsa sipariş veremeyeceğiniz gibi, stoklarda bulunan ürünler için de doğrudan güncel fiyatları üzerinden adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargoyla gönderilecek olan tespihler, yüzükler ve diğer her bir üründe ortalama 250 Türk Lirası olan ücretler aracılığıyla siparişlerinizi verme fırsatına sahip olacaksınız.

Daha az
Daha fazla
1 - 23 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 23 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası