WhatsApp

Sedef Taşı

53 adet ürün var.

Sedef Taşı

Sedef taşının özel işlemeler ve kişiye özel tasarım için son derece uygun olan yapısı nedeniyle, stok durumuna göre farklı modellerde değerlendirilmesi mümkün oluyor. Sadece tamamen hazır durumda olan ve kutusuyla gönderilecek olan ürünlerde değil, isim ve tarih yazdırma olanağı bulunan ürün tiplerinde de direkt olarak Osmanlı Pazar w...

Sedef Taşı

Sedef taşının özel işlemeler ve kişiye özel tasarım için son derece uygun olan yapısı nedeniyle, stok durumuna göre farklı modellerde değerlendirilmesi mümkün oluyor. Sadece tamamen hazır durumda olan ve kutusuyla gönderilecek olan ürünlerde değil, isim ve tarih yazdırma olanağı bulunan ürün tiplerinde de direkt olarak Osmanlı Pazar web sitesinden yararlanılabiliyor.

Sedef Taşı Özellikleri

Takı ve aksesuar olarak çok yoğun ilgi gösterilen taşlardan bir tanesi olan sedef taşı için özellikle de dalak, böbrek ve bu bölgedeki diğer organlar için iyileştirici özelliklerden faydalanılıyor. Aynı zamanda direkt olarak pozitif düşünmeye başlamanızı sağlayacak, bu süreçte kötü düşüncelerin aklınıza gelmesini engelleyecek ve tamamen saf bir düşünce sürecinin ortaya çıkmasını destekleyecektir. İnsanlara çok daha olumlu bir şekilde bakmaya başlayacak, hoşgörülü olacak ve stressiz bir şekilde yaşamınızı sürdüreceksiniz. Başınızın sürekli olarak dönmesi gibi durumlarda ise bu taş sayesinde özellikle baş dönmesinin dengelendiği ve eskisi kadar fazla dönmemesinin sağlandığı kayıtlara geçmiştir.

Sedef Taşlı Ürün Fiyatları

Düşük ücretler karşılığında her bir müşteriye sedef taşı bulunan modellerde isim yazdırılabilecek veya özel olarak yüzük, tespih ve diğer ürünlerle indirimli satın alınabilecek hizmet veriliyor. Sadece tespihler ve yüzükler için satış yapılmıyor olması, diğer ürün tiplerinde de herkesin indirimlerden yararlanmasının temelini oluşturuyor. İstediğiniz zaman kredi kartıyla veya nakit ödeme yöntemiyle kapıda ödemeden yararlanacak şekilde sipariş vermeniz mümkün olacaktır.

Daha az
Daha fazla
1 - 53 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 53 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası