WhatsApp

Havlit Taşı

2 adet ürün var.

Havlit Taşı

Havlit taşı kullanılarak tasarlanan ve müşteriler için son derece şık görünüm elde edilmesi desteklenerek üretimi gerçekleştirilen yüzlerce modelle hizmet veriliyor.

Havlit Taşı Özellikleri

Kalsiyum borat ile oluşan ve son derece şık bir görünüme sahip olan Havlit taşı özellikle anlayışlı ve iyimser bir kişiliğe sahip olmak isteyenle...

Havlit Taşı

Havlit taşı kullanılarak tasarlanan ve müşteriler için son derece şık görünüm elde edilmesi desteklenerek üretimi gerçekleştirilen yüzlerce modelle hizmet veriliyor.

Havlit Taşı Özellikleri

Kalsiyum borat ile oluşan ve son derece şık bir görünüme sahip olan Havlit taşı özellikle anlayışlı ve iyimser bir kişiliğe sahip olmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Bunun yanı sıra direkt olarak farkında olma güdüsünün artırılması, önsezilerin kuvvetlenmesi için girişimde bulunmak isteyenler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Çok üzgün veya çok sinirli olmanızı engelleyerek, bu ruh hallerinden hızlı bir şekilde çıkmanızı ve sinirinizin dengelenmesini sağlayacak bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda stresten ve endişelerden kurtulmak, bir an önce mantıklı şekilde düşünmeye başlamak isteyenler için de etkili ir taştır. Bencil olduğunu düşünen ve aynı zamanda çok öfkeli olan kişiler tarafından da mutlaka temin edilmesi gereklidir.

Havlit Taşlı Ürün Fiyatları

Havlit taşı için sipariş vermek istediğiniz her bir ürün tipinden yararlanabilir, özellikle de tespihlerde ve yüzüklerde indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. İstediğiniz her zaman için mobil cihazlardan girişlerle dahi uygun fiyatları bulabilir, yüzlerce ürün arasından seçtiğiniz takılar ve aksesuarları temin edebilirsiniz. Tüm ürünlerde 200 Türk Lirası ortalamasıyla istediğiniz modeli 1 veya çok daha fazla olacak şekilde satın alma fırsatına sahip oluyorsunuz. İndirimli fiyatların müşterilere 50 Türk Lirası alt limitle sunulması da avantajlı satış sürecinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 2 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 2 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası