WhatsApp

Akik Taşı

389 adet ürün var.

Akik Taşı

Türkiye genelinde her bir müşterinin isteklerine uygun şekilde akik taşı bulunan çok sayıdaki ürünün sipariş edilmesi mümkün oluyor. müşteri memnuniyetinin sağlanması, isteyen herkes tarafından aynı gün içerisinde pek çok farklı ürün tipi için Osmanlı Pazar ile verilebilir olması destekleniyor. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin...

Akik Taşı

Türkiye genelinde her bir müşterinin isteklerine uygun şekilde akik taşı bulunan çok sayıdaki ürünün sipariş edilmesi mümkün oluyor. müşteri memnuniyetinin sağlanması, isteyen herkes tarafından aynı gün içerisinde pek çok farklı ürün tipi için Osmanlı Pazar ile verilebilir olması destekleniyor. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin istediğiniz tüm tespihleri ve diğer ürün tiplerini belirleyerek, ücretleri ve diğer özellikleri hakkında bilgi alarak sipariş verebilirsiniz.

Akik Taşı Özellikleri

Akik taşı iyileştirici, koruyucu, tansiyon dengeleyici, uykusuzluk giderici, nazardan koruyucu, cesaret verici, özgüven verici etkilere sahiptir. Kendine güveni az olan, çevresiyle iyi ilişkiler kuramayan ve sağlıkla ilgili problemleri bulunan kişiler tarafından en çok ilgi gösterilen taşlar arasında akik taşı yer alıyor.

Akik Taşlı Ürün Fiyatları

Akik taşlı olan ürünlerin düşük ücretleri sayesinde pek çok farklı modeli tek seferde de sipariş edebilirsiniz. Özel kutularında, hiçbir deformasyon yaşamadan gönderilecek olan yüzükler, tespihler ve diğer ürün modelleri bulunuyor. Osmanlı Pazar özel olarak belirlenen indirimli ücretleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye genelinde birkaç gün içerisinde kargonun evinize ulaşabileceği, son derece hızlı bir şekilde siparişlerinizi direkt olarak sepete ekleme özelliğiyle verebileceğiniz bir hizmet süreci bulunuyor. binlerce müşteriye ortalama 200 Türk Lirası olacak şekilde belirlenen ürünlerle, 50 TL üzerindeki fiyatlarla ürün satın alma fırsatı sunulmaya devam ediliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 88 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 389 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası