WhatsApp

Opal Taşı

19 adet ürün var.

Opal Taşı

Opal, doğal taşlar arasında özellikle de yapısı itibariyle direkt olarak ruhsal durumu etkilediği bilinen en özel taşlardan bir tanesidir. Opal taşı için sipariş vermek istediğiniz ürünü, doğal taş kategorisine giriş yaptıktan sonra seçebilirsiniz. Sadece yüzükler için değil, kolyeler de dahil pek çok farklı ürün tipinde indirimlerden ...

Opal Taşı

Opal, doğal taşlar arasında özellikle de yapısı itibariyle direkt olarak ruhsal durumu etkilediği bilinen en özel taşlardan bir tanesidir. Opal taşı için sipariş vermek istediğiniz ürünü, doğal taş kategorisine giriş yaptıktan sonra seçebilirsiniz. Sadece yüzükler için değil, kolyeler de dahil pek çok farklı ürün tipinde indirimlerden faydalanma olanağına sahip oluyorsunuz.

Opal Taşı Özellikleri

Solunum yolu ve sindirim yolu için destekleyici görevi gören her bir taşta olduğu gibi, opal taşı bünyesinde de her zaman iyileştirici özelliğinden yararlanılabiliyor. İyileşmek için gerekli olan tüm önlemleri alan ve gerekli olan girişimlerde bulunmaya devam eden pek çok kişi bulunuyor. Sadece yüzükler için değil, küpeler ve kolyeler için de doğrudan ağrıların ortadan kalkması ve olumsuz etkilerinden faydalanılabilir olması sağlanıyor. Kan dolaşımı desteklenirken, aynı zamanda psikolojik sorunlar nedeniyle duygusal boşluğun yaşanmaması için süreci yönetebilirsiniz. İyileştirici ve dengeleyici yapısı, bu taşın herkes tarafından tercih edilmesine neden oluyor.

Opal Taşlı Ürün Fiyatları

Kredi kartı ve kapıda ödemeyle nakit olarak dahi satın alabileceğiniz ürünlerin her biri Osmanlı Pazar güvencesiyle adresinize gönderilecektir. Osmanlı Pazar web sitesinde oluşturacağınız hesapla birlikte, sepete eklediğiniz ürünleri çeşitli şekillerde sipariş edebilir ve uygun fiyatlarla satın alma işlemini yapabilirsiniz. Müşteriler tarafından Osmanlı Pazar bünyesinde opal taşı için ortalama 250 Türk Lirası ile sipariş verilebiliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 19 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 19 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası