WhatsApp

Oniks Taşı

66 adet ürün var.

Oniks Taşı

Oniks taşı kullanılarak üretilen, parlak görünümü ve stresten kurtulmayı destekleyen ürün özellikleri nedeniyle her bir ürün yoğun ilgi görüyor. Kredi kartıyla veya kapıda ödeme yöntemiyle birlikte oniks taşı için siparişleri verebiliyorsunuz. Müşteriler tarafından tespihler, yüzükler, kolyeler ve her bir aksesuar çeşitleri için sipar...

Oniks Taşı

Oniks taşı kullanılarak üretilen, parlak görünümü ve stresten kurtulmayı destekleyen ürün özellikleri nedeniyle her bir ürün yoğun ilgi görüyor. Kredi kartıyla veya kapıda ödeme yöntemiyle birlikte oniks taşı için siparişleri verebiliyorsunuz. Müşteriler tarafından tespihler, yüzükler, kolyeler ve her bir aksesuar çeşitleri için sipariş verilebiliyor.

Oniks Taşı Özellikleri

Son derece gösterişli olan bu taş yapısı sayesinde direkt olarak taşların özelliği gereği stresten tamamen arınma fırsatına sahip oluyorsunuz. An itibariyle bu özelliğe sahip olan en etkili maddelerden biri olması nedeniyle de herkes tarafından ilgi gösterilmeye devam ediliyor. Oniks taşı sadece stresten kurtulmak isteyenler için değil, doğrudan huzurlu bir yaşam sürdürmek ve iyileştirici etkilerden faydalanmak isteyenler için de avantajlı oluyor. Boyun ağrıları, bel ağrıları ve sırt ağrıları için özellikle bu problemlerden kurtulmak isteyenler için son derece etkili ve avantajlı taş yapısına sahip olduğu için tercih ediliyor.

Oniks Taşlı Ürün Fiyatları

Oniks, görünümü itibariyle tüm müşterilerin güzel görünen ve her bir aksesuarla uyumlu taş arayışlarını karşılayabilecekleri şekilde tasarlanmış yapısını korumaya devam ediyor. İstediğiniz zaman kapıda ödeme yöntemi sayesinde veya direkt olarak kredi kartıyla internet sitesinden ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz. Oniks taşlı olan, hem tespihlerde hem de kolyelerde ilgi görmeye devam edilecek şekilde özel olarak tasarlanan onlarca farklı modelde hizmet verilmesi sağlanıyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 66 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 66 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası