x
Filtre
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Sedefli Hediyelikler

Sedefli Hediyelikler, günümüzde kadın ve erkekler için ilgi çeken hediyeliklerin başında gelmekle birlikte tasarımı ve kullanılan malzemeler gereği farklı bir görünüme sahip modellerdir. Kategori içerisinde sedef işlemeli olup sedefle bezenmiş birçok farklı modellerde hediyelik ürünler bulmanız mümkündür Bu hediyelik ürünleri sevdiklerinize gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Çok amaçlı hediyelik ürünler, sevdikleriniz tarafından farklı amaçlar için kullanılabilir ürünlerdir. Sedef işlemeli olarak özel tasarım ve kaliteli el işçiliği ile üretilmiş tüm modellere kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Onlarca model içinden tüm sevdiklerinizin zevk ve ilgi alanlarına hitap eden modeller bularak sizin için ne kadar değerli olduklarını bir kez daha onlara gösterebilirsiniz.

Sedefli Hediyelik Modelleri

Sizler için özel olarak tasarlayıp kaliteli el işçiliği ile ürettiğimiz sedefli hediyelikler, geniş model skalasına sahip ürün kategorisidir. Kategori içerisinde ahşap kutu, mücevher kutusu, ahşap oyma işlemeli baston, mozaik işlemeli baston, Kuran’ı Kerim rahlesi ve benzeri gibi birçok özle tasarım hediyelikler yer almaktadır.

Sevdikleriniz için sedef işlemeli ahşap kutu modellerinden tercih etmek istiyorsanız küçük, orta ya da büyük boy modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ahşap kutu modelleri, oval, kare, altıgen ve sekizgen olarak da farklı geometrik şekillerde sizlere sunulmaktadır. Sizler bu modeller içerisinden kişinin zevkine en uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Baston modelleri arasında ise işlemeli, ahşap ve benzeri gibi birçok göze hitap eden aynı zamanda kaliteli modeller bulunmaktadır.

Sedefli Hediyelikler Fiyatları

Sedef işlemeli hediyelik modelleri, günümüzde hem kadın hem de erkekler için rağbet gören modeller arasında yerini almayı başarmıştır.  Kategorimiz içerisinde ahşap kutu, mücevher kutusu, baston modeller ve Kuran’ı Kerim rahlesi gibi birçok model vardır. Bu modeller bütçenizi zorlamayacak ve değerinin olabildiğince düşük seviyesinde sizlere sunulan modellerdir.

Ürün yelpazemizde bulunan sedefli hediyelikler fiyatları; ürünün boyuna, işleme yoğunluğuna ve el işçiliğine göre farklılık göstermektedir. Sizler bu envai çeşit model arasından bütçenize uygun olarak onlarca ürün bulabilir ve hem kendinize hem de sizi için değerli olan sevdiklerinize unutulmaz ve şık hediyeler alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.