WhatsApp

İnci Taşı

72 adet ürün var.

İnci Taşı

İnci taşı sayesinde gün içerisinde hem daha huzurlu bir hisse sahip olacak hem de psikolojik problemler yaşamaksızın rahat hissetmeye başlayacaksınız. Direkt olarak düşüncelerinizin ve duygularınızın çok daha kolay yönetilebilir olması için inci taşı malzemenin kullanıldığı her bir üründen yararlanabilir, yüzükler ve kolyelerde de doğa...

İnci Taşı

İnci taşı sayesinde gün içerisinde hem daha huzurlu bir hisse sahip olacak hem de psikolojik problemler yaşamaksızın rahat hissetmeye başlayacaksınız. Direkt olarak düşüncelerinizin ve duygularınızın çok daha kolay yönetilebilir olması için inci taşı malzemenin kullanıldığı her bir üründen yararlanabilir, yüzükler ve kolyelerde de doğal taşların etkilerini değerlendirebilirsiniz.

İnci Taşı Özellikleri

Sakinleştirici, sağlık açısından da ağrıların hızla giderilmesini sağlayıcı etkileri nedeniyle en çok ilgi gören taşlar arasında inci taşı her zaman için yer alır. Başta cilt problemleri ve sağlık sorunları olmak üzere pek çok alanda uzun yıllardır inci kullanımına devam ediliyor. Özellikle Roma döneminde en çok ilgi gösterilen taşlardan bir tanesi olması nedeniyle, o dönemden bu yana incinin faydaları araştırılmaya devam ediliyor. Tozların ve minik taşların birikimiyle birlikte ortalama 8 yılda oluşan parlak yapısı, bir hayli değerli olmasının nedenlerindendir. Ağrıların azaltılması ve olumlu enerjinin elde edilmesi için kullanılan taşlardan biri olan inci aynı zamanda duyguların dengelenmesi ve stresin azaltılması için de etkilidir.

İnci Taşlı Ürün Fiyatları

Ağrıları bulunan ve stresli olan kişilerde özellikle de inci malzemeler aracılığıyla üretimi yapılan her bir inci taşlı kolye ve yüzükten düşük ücretlerle faydalanılabiliyor. Müşterilerin taleplerine bağlı olarak kullanıcıların mağdur olmaması için Osmanlı Pazar bünyesinde 200 ila 400 Türk Lirası ortalamasıyla yüzlerce modelde son derece kaliteli bir hizmet verilebiliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 72 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 72 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası