x
Filtre
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Leopar Jasper Taşı

Leopar Jasper Taşı, huzuru bulmak ve yaşamını hem huzurlu hemde dingin şekilde sürdürmek isteyen kişilerin kullandığı doğal şifa kaynaklarının başında geliyor. İnsan sağlığına birçok fayda sağlaması ile bilinen bu taş, kategorimizde sizlere isterseniz saf hali ile isterseniz de farklı tasarımlar ile güvenle ve en doğal hali ile sunuluyor.

Kategori İçerisinde bulunan tüm tasarımlarımız %100 doğal Leopar jasper taşı kullanılarak özel el işçiliği ile üretilmiş ürünlerdir. Bu tasarımları kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih ederek aynı zamanda doğal şifa kaynağı olan taşın sağlığınıza sunduğu faydaları kısa sürede gözlemleyebilirsiniz. Ürünlere ulaşmak için hemen kategoriye göz atarak özel tasarım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Leopar Jasper Taşı Özellikleri

Sinir ve stres gibi tüm olumsuz duyguları hayatınızdan çıkartmanıza yardımcı olacak leopar jasper taşı, huzurlu ve dingin bir yaşam sürmenizi sağlar. Solunum yolları hastalıklarına ve bir türlü geçmek bilmeyen baş ağrılarına doğal şifa kaynağı olmakla birlikte boyun, bilek ve göğüs bölgesinde gelişen ağrılar üzerinde de hızlı etkilere sahiptir.

Şifa kaynağı olarak bilinen taşı, isterseniz saf hali ile yanınızda taşıyabilir ya da doğal taş ile tasarlanıp üretilmiş olan takı modellerinden tercih ederek hem faydalarından hem de estetik görünümünden faydalanabilirsiniz. Özellikle aşırı sinir ve öfke duygularına kapıldığınızda leopar jasper taşı ile temas ettiğinizde anında sizi sakinleştirecek ve ruhunuzu dinlendirecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.