x
Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tanzanit Taşı

Tanzanit Taşı, nadir bulunan ve bir o kadar da değerli bir mücevherdir. Maviden mora kadar farklı renk tonlarında doğada bulunabilen değerli bir taştır. Dünya üzerinde sadece Tanzanya’da çıkarılan bu doğal taş ile özel olarak tasarlanıp üretilmiş birçok takı modelleri kategorimizde yer almaktadır. Özellikle yüzük modellerinde sıklıkla kullanılan bu doğal taş ile kolye ve bileklik tasarımları da yapılabilmektedir.

Kendinize, eşinize, babanıza, annenize ya da diğer sevdiklerinize anlamlı ve değerli hediyeler almak ve alternatifler arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu modeller hem maddi hem de manevi olarak son derece değerli ve aynı zamanda son derece şık modellerdir.

Tanzanit Taşı Özellikleri

Kalp, 3. göz çakrası ve boğaz sağlığında etkili olan tanzanit taşı, bu bölgelerde son derece faydalıdır. Kalp sağlığını korurken aynı zamanda zihinsel gelişimi arttırır ve zihindeki tüm kötü enerjiyi sömürerek yerine pozitif ve olumlu düşünceler empoze eder. Boğaz çakrasına gösterdiği etkileri sayesinde iletişim gücünüzü arttırır ve iletişimde başarılı olmanızı sağlar.

Yüksek tansiyon hastalığının tedavisinde doğal alternatif tıp yöntemi olmakla birlikte bu taşı ya da bu taş ile üretilmiş takıları kullandığınızda önsezi yeteneğiniz kısa sürede artacaktır. İşitme duyusunun sağlığını korurken aynı zamanda depresyondan kurtulmanız için son derece etkilidir. tanzanit taşının tüm bu faydalarını ve özelliklerini tamamen doğal üretilmiş takı ve aksesuarları kullanarak da görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.