WhatsApp

Yakut Taşı

49 adet ürün var.

Yakut Taşı

Görünümü nedeniyle satın alınan fakat faydaları incelendiğinde aslında sadece faydaları için dahi en etkili taşlardan biri olduğu anlaşılabilen bir yapısı bulunuyor. Yakut taşı fiyatları itibariyle diğer taşlardan daha nadir bulunabilen bir ürün olarak görüldüğünden dolayı, ilgi gösterilebilecek tasarımlar üzerinden çalışmaları sürdür...

Yakut Taşı

Görünümü nedeniyle satın alınan fakat faydaları incelendiğinde aslında sadece faydaları için dahi en etkili taşlardan biri olduğu anlaşılabilen bir yapısı bulunuyor. Yakut taşı fiyatları itibariyle diğer taşlardan daha nadir bulunabilen bir ürün olarak görüldüğünden dolayı, ilgi gösterilebilecek tasarımlar üzerinden çalışmaları sürdürülüyor. Sadece kişiselleştirilmesiyle ilgili bir ürün tipi bulunduruluyor olması durumunda, adınızın veya istediğiniz herhangi bir şeyin yazdırılması da mümkün olacaktır.

Yakut Taşı Özellikleri

Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayan, solunum yolu ve sindirim yolu rahatsızlıklarının ortadan kalkmasını sağlayan en önemli taşlardan bir tanesidir. Yakut taşı sayesinde huzurlu bir şekilde gününüzün geçmesini sağlayabileceğiniz gibi, özellikle de gün içerisinde yakut taşının olumlu etkilerinden faydalanma fırsatına sahip oluyorsunuz. İyileştirici, zihinsel yorgunluğun giderilmesini sağlayacak şekilde en hızlı sonuçların elde edilmesi ve istenen sonuçların elde edilebilir olması mümkün oluyor. Yakut taş ağrı geçirmeyi kolaylaştırırken, sızı bulunan ve sürekli olarak kas ağrıları nedeniyle mağduriyet yaşayan kişiler tarafından tercih ediliyor.

Yakut Taşlı Ürün Fiyatları

Seçeceğiniz ürünün ne gibi özelliklerinin olduğunu, ürüne tıkladıktan sonra her bir noktasını yakınlaştırarak incelemeyle de öğrenebilirsiniz. Bu durumlar sayesinde başta yakut taşı olmak üzere, akik ve diğer materyallerle birlikte yüzüklerde veya kolyelerde kullanılabilir olması sağlanıyor. Olumlu etkileriyle bağışıklık sistemini güçlendiren yapısından ötürü yakut taşı direkt olarak 200 Türk Lirası ücret ortalamasıyla satın alınabilen bir taştır.

Daha az
Daha fazla
1 - 49 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 49 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası