WhatsApp

Safir Taşı

36 adet ürün var.

Safir Taşı

Safir sadece güzel göründüğü için değil, son derece saf bir yapıya sahip olması ve aksesuarlar arasında iyileştirici etkilerini en net görebildiğiniz maddelerden olduğu için dikkat çekiyor. Safir taşı ile siparişlerinizi tek bir aksesuar tipi için değil, diğer ürünlerde de uygun fiyatlar sayesinde verme fırsatına sahip oluyorsunuz. İn...

Safir Taşı

Safir sadece güzel göründüğü için değil, son derece saf bir yapıya sahip olması ve aksesuarlar arasında iyileştirici etkilerini en net görebildiğiniz maddelerden olduğu için dikkat çekiyor. Safir taşı ile siparişlerinizi tek bir aksesuar tipi için değil, diğer ürünlerde de uygun fiyatlar sayesinde verme fırsatına sahip oluyorsunuz. İndirimli ücretlerle birlikte müşterilerin memnun olabileceği, her zaman için direkt olarak indirimleri Osmanlı Pazar web sitesinden takip edebileceği şekilde yayınlarda bulunuluyor.

Safir Taşı Özellikleri

Türkiye’de maddenin görünümü ve sağlığa olan etkileri nedeniyle, solunum yolu ve sindirim açısından dengeleyici özellikleri başta olacak şekilde her duruma dikkat ediliyor. Bu süreçte direkt olarak Safir Taşı adı verilen maddenin de direkt olarak aksesuarlar ve takılarla birlikte temin edilmiş olması durumunda, şık görünümünü sağlık destekleyici olarak kullanmak mümkün olacaktır. Ağrıları bulunan ve bu ağrıları kronik bir yapıya sahip olan kişilerde özellikle de safir taşına yoğun ilgi gösteriliyor. Safir sayesinde kan dolaşımı desteklenirken, uyku problemlerinden kaçınılması, uykusuzluk ve direkt olarak kabus görme sorunlarının da üstesinden gelinmesi mümkün olacaktır.

Safir Taşlı Ürün Fiyatları

Safir taşının iyileştirici, düzenleyici, sakinleştirici ve uykuyu destekleyici etkilerinden faydalanmak isteyen herkes, yüzlerce ürün çeşidine ilgi gösteriyor. Minimum ücretler karşılığında, 100 ila 500 Türk Lirası arasında değişen ürün fiyatları için Osmanlı Pazar web sitesinde sipariş vermeniz sağlanıyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 36 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 36 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası