WhatsApp

Zümrüt Taşı

26 adet ürün var.

Zümrüt Taşı

Zümrüt, fiyatları ve bugüne kadar her bir medeniyeti en çok ilgi gösterilen taşlarından biri olması nedeniyle sürekli olarak araştırılmıştır. İyileştirici etkilerinin yanı sıra kalp ile böbrek gibi organlar için son derece olumlu etkilerin elde edilmesini saplıyor olması dikkat çekiyor. Zümrüt taşı için siparişlerinizi vermek amacıyl...

Zümrüt Taşı

Zümrüt, fiyatları ve bugüne kadar her bir medeniyeti en çok ilgi gösterilen taşlarından biri olması nedeniyle sürekli olarak araştırılmıştır. İyileştirici etkilerinin yanı sıra kalp ile böbrek gibi organlar için son derece olumlu etkilerin elde edilmesini saplıyor olması dikkat çekiyor. Zümrüt taşı için siparişlerinizi vermek amacıyla sadece kredi kartı yöntemini değil, aynı zamanda kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz. Osmanlı Pazar web sitesinde bu doğal taşla yapılan çok sayıda çalışma bulunuyor.

Zümrüt Taşı Özellikleri

Zümrüt, sakinleştirici, gerginlik alıcı, solunum yolundaki problemlerin giderilmesini sağlayıcı etkileri nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Her bir doğal taş kullanıcısı tarafından müşterilerin mağduriyet yaşamaması için özellikle de zümrüt için kalp ve ciğer hastalıklarından korunma olanağı da ortaya çıkıyor. Aşırı sinirlenilmesi ve sürekli olarak solunum bozukluklarıyla karşılaşılması durumunda her bir iyileştirmenin değerlendirilmesi mümkün oluyor. Kalp ve ciğere ek olarak böbrek için de herkes tarafından iyileştirici etkilerden yararlanılabilecek şekilde bu taştan faydalanılması sağlanıyor.

Zümrüt Taşlı Ürün Fiyatları

Zümrüt taşı bulunan ürünlerde her bir taş kullanıcısı, diğer taşlarla birlikte iyileştirici ve dengeleyici etkilerden yararlanabilir. Gün içerisinde her bir kullanıcı istenen sonuçların elde edilmesi için dengeleyici özellikleri nedeniyle zümrüt küpe, kolye ve zümrüt tespihlerden yararlanma fırsatına sahip oluyorlar. Osmanlı Pazar bünyesinde her bir müşterinin ortalama 100 ila 200 Türk Lirası arasında son derece kaliteli ürünler için sipariş verme fırsatı bulunuyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 26 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 26 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası