WhatsApp

Dizi Taşlar

20 adet ürün var.

Dizi Taşlar

Ametist, akik gibi pek çok farklı doğal taş için dizi taşlar ile siparişlerinizi verirken, farklı doğal taşları uygun fiyatlarla temin etme fırsatınız bulunacaktır. Dizi taşlar için sadece bir taş tipiyle sipariş verebilir, daha sonra ise belirlediğiniz dizi taş tiplerini isterseniz kendi tasarımlarınızı oluşturmak için birleştirebil...

Dizi Taşlar

Ametist, akik gibi pek çok farklı doğal taş için dizi taşlar ile siparişlerinizi verirken, farklı doğal taşları uygun fiyatlarla temin etme fırsatınız bulunacaktır. Dizi taşlar için sadece bir taş tipiyle sipariş verebilir, daha sonra ise belirlediğiniz dizi taş tiplerini isterseniz kendi tasarımlarınızı oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Dizin bünyesinde yer alan aynı boyuttaki ve aynı maddelerdeki taşlar da son derece şık göründüğü için tercih ediliyorlar.

Dizi Taşı Özellikleri

Oniks, Malakit, Florit, Yeşim taşı, akik, ametist de dahil olmak üzere pek çok farklı doğal dizi taşlar için belirlenen türleri satın alabilirsiniz. Belirlenen düşük fiyatlar sayesinde, doğal taşların duygusal ve fiziksel etkilerinden faydalanma olanağına sahipsiniz. Her bir taşın birbirinden tamamen farklı etkilere sahip olan bir yapısı bulunduğu için, hangi etkileri aradığınıza göre taş seçiminde bulunabilirsiniz.

Dizi Taşlı Ürün Fiyatları

Dizi taşlar sayesinde istediğiniz herhangi bir taş tipi için pek çok sayıda taşı sıralı halde temin etme fırsatına sahip oluyorsunuz. Bu taşlar hem indirimli fiyatlar aracılığıyla elde edilebiliyor hem de sıralı bir halde sunulduğu için, şık görünümü ve tasarımın kolaylıkla farklı ürün tipleriylebelirlenebilir olması nedeniyle dikkat çekiyor. Boyutları da genellikle birbirine yakın olduğu için herhangi bir sorun yaşamaz, ortalama 80 Türk Lirası ile bu ütün tipine uygun şekilde istediğiniz her zaman iin düşük ücretlerle sipariş verebilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak gün içerisinde mobil cihazlardan veya bilgisayardan sipariş verilebilir olması sağlanıyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 20 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 20 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası