x
Filtre
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Dizi Taşlar

Dizi Taşlar, birbirinden faydalı ve tamamen doğal taşlardan meydana gelen dizilmiş taşlardır. Günümüzde doğal taşların faydalarını bilmeyen yoktur. Bu sayede de kadınlar ve erkekler fark etmeksizin herkes, hayatının bir bölümünde mutlaka doğal taşlardan faydalanmaktadır. Dizi taşlar da günlük hayatta farklı takı ve aksesuarlar ile tercih edilen hem şık hem gösterişli hem de insan sağlığına faydalı taşlardır.

Tarzınıza mistik ve estetik bir ambiyans kadar dizi taşlar, kategorimiz içerisinde farklı modellerin üretiminde kullanılmış son derece değerli ve tamamen doğal taşlardır. Bu kategorimiz içerisinde birçok farklı doğal taşlardan oluşan dizi taşlar bulabilir ve bu dizi taşları dilediğiniz şekilde size ve sevdiklerinize özel olarak kullanabilirsiniz.

Dizi Taşlar Nerelerde Kullanılır?

Her doğal taşın kendisine özgü ve rengi olduğu gibi aynı şekilde her doğal taşın kendisine özgü faydaları vardır. Sizler de size ve beklentilerinize e uygun doğal taşlar dizisini kategorimiz içerisinden tercih edebilir ve dizi taşlar kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Kullanım alanı son derece geniş olan dizi taşlar; öncelikle tesbih üretiminde çok fazla tercih edilen taşlardır. İşlenmiş ve doğrudan ipe ya da misinaya geçirilmeye hazır olan bu taşlar ile aynı zamanda birbirinden şık bileklik modelleri de tasarlayabilirsiniz. Bu taşlar ile sürekli temas halinde olmak istiyorsanız bir başka alternatif ise kolye modelleri olacaktır. Bu taşlar ile otantik kolye modelleri yaparak tarzınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.