WhatsApp

Jasper Taşı

13 adet ürün var.

Jasper Taşı

Jasper taşıyla müşteriler için iyileştirici, ağrı giderici ve psikolojinin düzenlenmesi, stresin giderilmesi için olumlu etkileri bulunan ürünler oluşturulabiliyor. Osmanlı Pazar web sitesinde de müşterilerin taleplerine bağlı olarak ürünler arasında kolye ve yüzükler başta olmak üzere tüm aksesuarlar için indirimli fiyatlarla satış ...

Jasper Taşı

Jasper taşıyla müşteriler için iyileştirici, ağrı giderici ve psikolojinin düzenlenmesi, stresin giderilmesi için olumlu etkileri bulunan ürünler oluşturulabiliyor. Osmanlı Pazar web sitesinde de müşterilerin taleplerine bağlı olarak ürünler arasında kolye ve yüzükler başta olmak üzere tüm aksesuarlar için indirimli fiyatlarla satış yapılabiliyor.

Jasper Taşı Özellikleri

Sevginin ve saygının arttırılması, insanlara daha hoşgörülü bir şekilde yaklaşılması ve sevdiğiniz kişinin size karşı aynı hisleri beslemesi için etkili olan bir taştır. Hem son derece gösterişli bir yapıya sahip olması hem de bir hayli değerli yapıya sahip olması nedeniyle jasper taşı uzun yıllardır pek çok farklı toplumda ilgi görmeye devam ediyor. Cesaret veren ve iyileştirici özelliklere sahip olan bir yapısı bulunması da bugüne kadar binlerce farklı ürün tipinde kullanılmış olmasının temelinde yer alıyor. Sakinleştirici ve stres giderici özellikleri, bu taşın herkes tarafından temin edilmesinin avantajlı olabileceğini gösteriyor.

Jasper Taşlı Ürün Fiyatları

İndirimli fiyatları sayesinde müşterilerinin memnun olması için özellikle stressiz bir kullanım sürecinin oluşmasını destekleyen Osmanlı Pazar web sitesi aktif durumdadır. Jasper taşı ile üretimi yapılan, müşterilerin memnuniyetinin sağlandığı ve her bir müşteri için ortalama 250 Türk Lirası ile ürün satışının yapıldığı kategori aktif durumdadır. Bu kategoride yer verilen ürünler arasında sadece stokta bulunduğu belirtilenler için siparişlerinizi kapıda ödeme veya kartla ödeme yöntemiyle verebilirsiniz.

Daha az
Daha fazla
1 - 13 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 13 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası