WhatsApp

Kalsedon Taşı

4 adet ürün var.

Kalsedon Taşı

Kalsedon kullanımıyla bir hayli şık ve kullanışlı ürünlerin üretilmesi, Osmanlı Pazar web sitesinde müşterilerin taleplerinin karşılanabilir olmasını sağlıyor. Özellikle düşük ücretler aracılığıyla her bir satın alma işleminde düşük ücretlerden faydalanılması, istekler doğrultusunda kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verilmesi mümkün ...

Kalsedon Taşı

Kalsedon kullanımıyla bir hayli şık ve kullanışlı ürünlerin üretilmesi, Osmanlı Pazar web sitesinde müşterilerin taleplerinin karşılanabilir olmasını sağlıyor. Özellikle düşük ücretler aracılığıyla her bir satın alma işleminde düşük ücretlerden faydalanılması, istekler doğrultusunda kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verilmesi mümkün oluyor.

Kalsedon Taşı Özellikleri

Daha sakin hissetmenizi sağlayacak, mantıklı karar almanızın önünü açacak, özellikle de sinir giderici ve çok daha atik olmayı destekleyici taşlardan bir tanesidir. Kalsedon taşı size özellikle denge konusunda yardımcı olacak, hem ruhsal hem de fiziksel anlamda her türlü konuda dengeli bir şekilde süreci yönetmenizi sağlayacaktır. Öncelikle topraklama etkilerinden dolayı stres giderici ve çok daha huzurlu hissetmeyi destekleyici taşlardan biri olması nedeniyle ilgi görüyor. Kalsedon uzun yıllardır pek çok farklı medeniyette sakinleştirici ve mantıklı düşünmeye teşvik edici yapısı nedeniyle sıkça tercih ediliyor.

Kalsedon Taşlı Ürün Fiyatları

Kalsedon taşı için siparişlerin verilmesi, her bir müşterinin özel desen arayışlarına uygun şekilde doğal taşın yapısını bozmaksızın hizmet verilmesi sağlanıyor. Kalsedon kullanıldığı için bir hayli parlak ve dikkat çekici olan özel taşa sahip ürünün yapısından yararlanılarak kolye ve yüzük de yapılıyor. Aynı zamanda tespihler de üretilebildiği için, şık ve iyileştirici etkileri nedeniyle uzun vadede bir hayli önemli olan bu ürünler için sipariş verebilirsiniz. Ortalama fiyatlar incelendiğinde ise web sitesinde müşteriler genellikle 150 Türk Lirası ortalamasıyla siparişleri verebiliyorlar.

Daha az
Daha fazla
1 - 4 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 4 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası