WhatsApp

Granat Taşı

35 adet ürün var.

Granat Taşı

Garnet taşı veya granat taşı olarak tanımlanan bu taş tipiyle birlikte şık görünüm elde etmek ve stresten uzak kalmak için avantajlı bir şekilde süreci yönetmek artık çok daha kolay. Bu işlemler için ise Osmanlı Pazar web sitesi her bir müşteriye garantili doğal taşlarla, özel olarak üretilen yüzlerce farklı ürünü aracılığıyla hızlı ...

Granat Taşı

Garnet taşı veya granat taşı olarak tanımlanan bu taş tipiyle birlikte şık görünüm elde etmek ve stresten uzak kalmak için avantajlı bir şekilde süreci yönetmek artık çok daha kolay. Bu işlemler için ise Osmanlı Pazar web sitesi her bir müşteriye garantili doğal taşlarla, özel olarak üretilen yüzlerce farklı ürünü aracılığıyla hızlı bir şekilde sipariş verme fırsatı sunuyor.

Granat Taşı Özellikleri

Garnet olarak da bilinen Granat taşı için özellikle rahatsızlıkların giderilmesi, sağlık açısından iyileştirici bir etkisi olması nedeniyle talep artıyor. Latince granatus olarak bilinen bu taşın direkt olarak ruhunuzu etkileyen ve olumlu düşünmeye sevk eden bir yapısı bulunuyor. Aynı zamanda zihninizin ve bedeninizin çok daha ferah olması, olumsuz düşünerek kendinizi yormamanız için de olumlu etkileri bulunuyor. Değerli ve son derece şık bir taş olması nedeniyle, tüm mücevherler ve ürün çeşitleri için kullanışlıdır. Taşın temin edilmesiyle birlikte hayatınıza düzen getirmesi, uyku saatleriniz de dahil olmak üzere her şeyinizi bir anda olumlu yönde belirlemesi mümkün olacaktır.

Granat Taşlı Ürün Fiyatları

Granat taşı ise binlerce kişi tarafından, her bir ürünün stok durumları da incelenerek sipariş verilebilir hale gelmesini sağlıyor. Ürün fiyatlarının 100 Türk Lirası ortalamayla belirlendiği  bir satış süreci bulunması nedeniyle özellikle de web sitesinde avantajlı bir şekilde ürünleri temin edebilirsiniz. Gün içerisinde yüzlerce adet yüzük, tespih ve aksesuar kargoyla gönderiliyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 35 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 35 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası